51

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Ja soczewki kolorowe zmieniające kolor oczu. Zawsze chciałam mieć oczu czarne, kiedyś myślałam że to niemożliwe mam zielone i takk już pozostanie teraz dzięki soczewkom  mam oczy takie jakie chcę

52

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Farbę do włosów wink Bo już mnie nosi z kolorem wink

53

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

spodnie

54

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Odżywkę dla koni... bez kitu big_smile Jest taka seria odżywek i szamponów do włosów, która powstała na recepturze środka pielęgnującego końskie grzywy i ogony. I powiem Wam - jest super! Nazywa się Mane 'n Tail, tak samo jak kosmetyki dla koni, producent ten sam, ale jest dostosowana dla ludzkich włosów, cokolwiek to znaczy.

55

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Będziesz miała po niej koński ogon:)

56

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Piankę antytrądzikową Barwy. Ma super zapach, kiedyś zużyłam już opakowanie, ale tym razem zauważyłam efekt odwrotny od obiecanego na etykiecie. Dziwne. Zaczęło mi się robić dużo wyprysków.

57

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Dzisiaj dotarły do mnie nowe pędzle do makijażu! <3 <3 <3

58

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

No to pochwal się skąd masz smile
Ja zamówiłam jakieś na Ali, bo mi się puszka spodobała. Są okej, choć brakuje takiego dużego. Największy jest wciąż ciut za mały.

59

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

perfumy burberry the beat z ciekawości jak one pachną

60

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

ja kupiłam sobie ostatnio nową maskarę do brwi smile chciałam takiego bardziej naturalnego efektu niż po pomadzie no i padło na maskarę brow and go z eveline w kolorze 01 smile fajnie wygląda, muszę przyznać, a przy tym trzyma się na brwiach cały dzień. Kolor też jest idealny

61

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Ja kupiłam sobie trochę kolorówki, a między innym cienie, które są dla mnie absolutnym hitem smile  Sprawdzają sie też u wizażystek big_smile

62

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Ja pomadki i lakier do włosów

63

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Eyeliner z najnowszej kolekcji Wibo z Katosu. Jest swietny!

64

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

ostatnio do mojej kosmetyczki dołaczyl eyeliner z Kobo taki z drobinkami, nałozony na czarna kreske robi furore, bo kreska robi sie trojwymiarowa pod wzgledem kolorow

65

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Super błyszczyk wegański Und Gretel - nie jest tani, ale za to daje gwarancję bezpiecznego stosowania!

66

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Ja kupiłam zapasy: szampon, żel pod prysznic, masło do ciała, kremy, maseczki do twarzy - wszystko polskich firm: Ziaja, Eveline, Farmona.

67

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

ostatnie moje zakupy to:
- krem z asoa, multi mso
- odżywka emolientowy irys z anwen
- balsam rozświetlający z resibo

Wszystko kocham <3

68

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Dużo kosmetyków do włosów. Nowe szampony, których nie miałam okazji jeszcze stosować, odżywki, serum, szampon peelingujący, maskę do włosów.

69

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Pomadę do brwi, jest to super rzecz, odstawiłam dawno już krędę i tylko pomadą ładnie podkreślam brwi.

70

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Paletkę cieni, antyperspirant do stóp, zasypkę, dwa pudry prasowane, bo nie wiedziałam który będzie lepszy smile

71

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Pomadke dwuetapowa z Kiko i bronzer z Neonail

72

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Nowe zapachy, odżywkę proteinową, maskę do włosów, płatki hydrożelowe pod oczy, serum do buzi i krem z filtrem.

73

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Olejek sobie kupiłam. super jest . Wspomaga opalanie, nawilża i ujędrnia skórę

74

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Mi nie można pokazywać promocji na kosmetyki, zwłaszcza tych dobrych promocji. Ponosi mnie. sad

75

Odp: Co sobie ostatnio kupiłyście?

Ostatnio przyjaciółka mi poleciła promocję i muszę przyznać, że się skusiłam na parę rzeczy jak nowe maseczki, czy kremy