51

Odp: promocje

[url]http://www.gdziezjesc.info/wyniki.htm[/url]

52

Odp: promocje

[url]http://cremebrulee.wp.pl/konkurs.html[/url]

53

Odp: promocje

Wierzycie w takie cuda, bo ja nie bardzo ?

54

Odp: promocje

[quote=gusia1000]Wierzycie w takie cuda, bo ja nie bardzo ?[/quote]
w jakie cuda? w sensie konkursy??

55

Odp: promocje

ja z konkursów/promocji typu: wyślij opakowania mam sokowirówkę, blender i robot kuchenny philipsa oraz różne inne fajne rzeczy; wystarczy chcieć!

56

Odp: promocje

Pierwszego marca rozpoczyna się nowy konkurs firmy Peklimar pod hasłem „Spróbuj Szczęścia”. Promocja związana jest z wejściem na rynek nowego produktu firmy: parówek „Szczęśliwa Siódemka”. Akcja promocyjna potrwa do końca kwietnia.

Główną nagrodą w konkursie „Szczęśliwa Siódemka” jest samochód Toyota Yaris. Otrzyma go osoba, która prześle najbardziej pomysłowy przepis na danie z wykorzystaniem parówek „Szczęśliwa Siódemka”. Do wygrania jest również 7 laptopów firmy Sony (każdy o wartości 2,6 tys. zł.). Ich właścicielami zostaną osoby, które zbiorą największą ilość etykiet z promocyjnych opakowań. Oprócz samochodu Toyota Yaris i komputerów, nagrodami jest 77 fartuszków z logiem marki „Szczęśliwa Siódemka”.

Klienci o konkursie zostaną poinformowani poprzez plakaty i telewizyjne spoty reklamowe emitowane w oddziałach lokalnych TVP (TVP Warszawa, Łódź, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Bydgoszcz-Toruń oraz Katowice). Reklama będzie emitowana przez cały okres trwania konkursu: od 1-go marca do końca kwietnia. O wizerunek i obecność marki „Szczęśliwa Siódemka” w Internecie i prasie dba firma SUPERB PR. Wszystkie informacje o produkcie i konkursie można znaleźć na stronie [url=http://www.szczesliwasiodemka.pl]www.szczesliwasiodemka.pl[/url].

57

Odp: promocje

[url]http://polki.pl/nesvita_rejestracja.html[/url]

58

Odp: promocje

I już po konkursie.

59

Odp: promocje

Ale pewnie niedługo będzie następny

60

Odp: promocje

To fakt- będzie, będzie.

61

Odp: promocje

Ja ostatnio sporo żywności kupuję na promocjach w Lidlu, podnoszą sprzedaż przez to bardzo, a warto kupić rzeczy, które nam się nie zmarnują, mogą poleżeć i zużyjemy później.

62

Odp: promocje

Właśnie, bo najgorzej jak się kupi za dużo rzeczy, które mają krótszą datę ważności.. Sama już nieraz wyrzucałam jakiś jogurt czy ser bo po prostu nie zdążyłam zjeść, a kupiłam więcej bo była promocja...

63

Odp: promocje

Teraz to promocji jak na lekarstwo, a te co są, to w cenach regularnych sprzed miesiąca...