1

Temat: Kto chętny na kurację oczyszczającą?

Hej, odchudzam się do wielu lat (mam problemy hormonalne stąd mój odwieczny problem z nadwagą). Ostatnio się zaniedbałam i chcę wrócić na dietę. Wyczytałam, że najlepiej zacząć dietę od oczyszczania, więc zaczęłam szukać info na ten temat. I znalazłam 14 dniowy program OD NOWA RABKA i Szkołę Oczyszczania. Był ktoś może? Ciekawa jestem opinii...

Wybieram się na kuracje na jesień, fajnie by było pojechać większą grupą. Może ktoś jest zainteresowany???

pozdrawiam ciepło w ten deszczowy dzionek smile

2

Odp: Kto chętny na kurację oczyszczającą?

Może lepiej byłoby najpierwy podkurować się hormonami i doprowadzić do równowagi organizmu pod tym względem? Inaczej efekty mogą być mizerne, a taki wyjazd do tanich pewnie nie należy...

3

Odp: Kto chętny na kurację oczyszczającą?

Zdecydowałam się: Od Nowa Rabka! Jestem właśnie na etapie oczyszczania i to właśnie pomoże mi odzyskać zdrowie i przygotować się do walki z przeciwnościami losu. Poczytajcie sobie o tym programie bo warto skorzystać z jego dobrodziejstw. Moja znajoma jest zachwycona (właśnie jest w trakcie pobytu), ja będę w październiku, mam nadzieję :-) pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez okraglutka30 (2011-07-28 12:40:41)

4

Odp: Kto chętny na kurację oczyszczającą?

Jak mi ktoś zasponsoruje mogę jechać nawet i na rok.

5

Odp: Kto chętny na kurację oczyszczającą?

Ja też bym pojechała, ale w celach wypoczynkowych smile To co, szukamy sponsora?

6

Odp: Kto chętny na kurację oczyszczającą?

Dobra. Ja tam mogę wypełnić później ankietę czy coś, udzielić wywiadu i opowiedzieć jak było.
Już widzę te nagłówki w gazetach:"VIPy z portalu U&Z na wczasach". Tylko wiesz co, jak ja wejdę do basenu to żeby nikt nie pomyślał, że zrobili oceanarium i wpuścili wieloryba.

7

Odp: Kto chętny na kurację oczyszczającą?

Nie zdążą pomyśleć, wyparta woda zmiecie ich z powrotem do domu... Potem będą opowiadać, ze przeżyli tsunami wink To dopiero będzie reklama dla obiektu!

8

Odp: Kto chętny na kurację oczyszczającą?

To dostanę dożywotni karnet? Jakoś przecież będą musieli mnie uhonorować smile

9

Odp: Kto chętny na kurację oczyszczającą?

Jak sądzę, zostaniesz tam  honorowym obywatelem miasta - tudzież mieściny raczej wink

10

Odp: Kto chętny na kurację oczyszczającą?

O jaaaa... opłaca się, nie?

11

Odp: Kto chętny na kurację oczyszczającą?

Jak za free, to bym i ja pojechała, ale to słono musi kosztować ?

12

Odp: Kto chętny na kurację oczyszczającą?

Oczyszczanie? Do oczyszczania potrzebna odpowiednia metoda, poczytajcie sobie o zielonej kawie i efektach jakie uzyskały osoby korzystające z kuracji - [url]http://ezielonakawa.pl/artykuly.php[/url] Wiele można w swoim życiu zmienić, ale wyłącznie przy stosowaniu się do zasad kuracji, no i posiadając oryginalny produkt.

13

Odp: Kto chętny na kurację oczyszczającą?

Oczyszczanie robię sobie co wiosnę, cały dzień tylko piję wodę i soki.

14

Odp: Kto chętny na kurację oczyszczającą?

Właśnie zaczynam wiosenne oczyszczanie, dziś rano woda z sokiem z grejpfruta, poza tym dużo warzyw i owoców, dieta bezmięsna i bez słodyczy wink

15

Odp: Kto chętny na kurację oczyszczającą?

Oczyszczanie ma sens jeśli na  stałe zamienimy dietę na zdrowszą.

16

Odp: Kto chętny na kurację oczyszczającą?

Warto codziennie zrobić coś dla oczyszczania, np. wypić ziołową herbatkę...

17

Odp: Kto chętny na kurację oczyszczającą?

Ja piję zielony jęczmień

18

Odp: Kto chętny na kurację oczyszczającą?

To chyba nie jest zbyt dobre w smaku, prawda? Z czym to mieszasz do wypicia?

19

Odp: Kto chętny na kurację oczyszczającą?

Piję samo a potem szybko biorę łyżeczkę kwaśnego kefiru żeby zapomnieć tamten smak