51

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

no to chyba się skuszę na takie mydełko

52

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

sobie kupić to mi szkoda kasy, ale komuś na prezent to myślę, że fajne, tym bardziej, że wiele z nas nie pozwoli sobie na taki zakup, a jak się dostanie to jest radocha

53

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

mnie to pewnie byłoby szkoda używać, mam tak z niektórymi rzeczami

54

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

ooo, tak to ja zawsze prawie mam - jak coś dostanę to stoi na półce, bo mi szkoda... jak już swoje odstoi i się na patrzę, to dopiero wtedy się za to zabieram... z ubraniami np. mam tak, że jak coś kupię to wisi NA szafie przez 2 dni żebym mogła się naogladać i nacieszyć...

55

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

nie z ubraniami to ja tak nie mam .... nakładam od razu i paraduje wink ale z komsetykami mam to samo muszą swoje odstać

56

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

zależy co, często coś chomikuję i układam po szafkach, a czasem na odwrót nakładam jeszcze w sklepie; nie mam regularnego sposobu na cudeńka...

57

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Cos w tym jest.
Ale nie zawsze tak mam.
niektóre rzeczy smakują na "gorąco".

58

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

ja  jakieś fajniejsze zostawiam na wyjątkowe dni np. wygrany zestaw zostawiłam do użytku na świeta

59

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

[quote=biedroneczka4]ja  jakieś fajniejsze zostawiam na wyjątkowe dni np. wygrany zestaw zostawiłam do użytku na świeta[/quote]


o, no właśnie - ja też czekoladowy olejek wygrałam i czeka na świąteczną ciepłą atmosferkę wink

60

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Ja też mam swoje ulubione które zostawiam na specjalne okazję

61

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Wyjątkowe rzeczy na wyjątkowe okazje.

62

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

najlepiej jest jak przychodzi gwiazdka - wtedy wszystkie prezenty leżą na komódce przez tydzień, a ja napawam nimi oczy smile a mąż się ze mnie śmieje...

63

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

he he he a ja tylko 1 dostaję - i to zawsze przed czasem,

64

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

czemu przed czasem?

65

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

a ja zawsze dostaję prezent urodzino-gwiazdkowy i mąż tak samo, nie ma sprawiedliwości u mnie, o nie! sad

66

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

[quote=a.filipowska]czemu przed czasem?[/quote]

bo mam takiegoi sierotę .... niby jest ze mną już 6 rok po ślubie, a woli dać kasę i mieć problem z głowy, a ja tak bardzo chciałabym coś dostać pod choinkę, taką niespodziankę

67

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

[quote=a.filipowska]
o, no właśnie - ja też czekoladowy olejek wygrałam i czeka na świąteczną ciepłą atmosferkę wink[/quote]
o kurcze... też bym chciała wygrać czekoladowy olejek... albo piernikowy smile smile

68

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Ja mam waniliowy, pomarańczowy i różany i migdałowy.

Za różami nie przepadam (zapchem) więc mogę sie wymienić smile nawet nie otwarty jeszcze smile

69

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

[quote=asiula83][quote=a.filipowska]czemu przed czasem?[/quote]

bo mam takiegoi sierotę .... niby jest ze mną już 6 rok po ślubie, a woli dać kasę i mieć problem z głowy, a ja tak bardzo chciałabym coś dostać pod choinkę, taką niespodziankę[/quote]

doskonale cię rozumiem - ja uwielbiam niespodzianki i moment rozpakowywania prezentów pod choinką smile ponieważ babcia moja już sama nie kupuje to daje kaskę mojej mamie, a ta mnie zawsze pyta czy chcę sobie sama coś kupić i kończy się tak, że mama kupuje, a ja potem mam radochę smile

70

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

ciekawa jestem że jesteśmy takie fajne sroczki prawdziwe kobietki ktore uwielbiają kosmetyki i cieszą sie nimi ja to wprost uwielbiam i jako prezenty też mnie cieszą!

71

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

mnie też  - ogólnie wolę prezenty praktyczne od jakichś takich mniej praktycznych

72

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

chyba każdy woli praktyczne prezenty niż takie, z którymi nie wiadomo co zrobić wink

73

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

a ja wogóle lubię prezenty, to takie  przyjemne, nawet jak  tylko głupotka smile

74

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

[quote=angelcity89]chyba każdy woli praktyczne prezenty niż takie, z którymi nie wiadomo co zrobić wink[/quote]
ja na pewno smile
kiedyś miałam taką śmieszną sytuację, bo dostałam od kolezanki "takie coś" z gliny, ucieszyłam się super dziekuję itd. ale siedzę i myślę CO TO kurcze JEST? koleżanka wyszła, ja stoję z tym w ręku żegnam się z nią,  zamykam drzwi odwracam się i wchodząc do pokoju potknęłam się i mi to upadło big_smile trochę głupio, ale... problem z głowy wink

szczerze, cieszę się ze wszystkiego, ale nie lubię takich kurzołapów - zwłaszcza, że mam astmę, więc ... ty,m bardziej, zawsze je jednak trzymam w szafie

75

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Tych najpięknie pachnących