76

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

[quote=justyna][quote=angelcity89]chyba każdy woli praktyczne prezenty niż takie, z którymi nie wiadomo co zrobić wink[/quote]
ja na pewno smile
kiedyś miałam taką śmieszną sytuację, bo dostałam od kolezanki "takie coś" z gliny, ucieszyłam się super dziekuję itd. ale siedzę i myślę CO TO kurcze JEST? koleżanka wyszła, ja stoję z tym w ręku żegnam się z nią,  zamykam drzwi odwracam się i wchodząc do pokoju potknęłam się i mi to upadło big_smile trochę głupio, ale... problem z głowy wink

szczerze, cieszę się ze wszystkiego, ale nie lubię takich kurzołapów - zwłaszcza, że mam astmę, więc ... ty,m bardziej, zawsze je jednak trzymam w szafie[/quote]
ciekawa historia z tym prezentem ale pouczająca! A najważniejsze że nie zrobiłaś przykrości tej osobie co ci dala , bo znam koleżanke która wprost powiedziała do swojej przyjaciółki że prezent do kitu z wyrzutami

77

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

o nie, czegoś takiego nigdy nie powiem, nawet jak mi sie coś nie podoba, to udaję, bo mi strasznie przykro i szkoda byłoby mi tej osoby... sad

78

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

[quote=a.filipowska]o nie, czegoś takiego nigdy nie powiem, nawet jak mi sie coś nie podoba, to udaję, bo mi strasznie przykro i szkoda byłoby mi tej osoby... sad[/quote]
jasne... zwłaszcza, że jeśli to bliska osoba, to na pewno kupowała z myślą o Tobie, więc przez szacunek nie wypada... smile

79

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Ja mam duszę chomika - zbieracza więc cieszę się z wszystkiego, choć czasem już miejsca brakuje, a dom mam nie najmniejszy...

80

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Polecam olejki Saphonaria

81

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

a czy miałyście coś z Loccitane albo Body Shop - fajnie pachną te ich olejki i inne, ale niewyobrażalne ceny  - mam przed sobą teraz np. katalog Loccitane i np. żel do kąpieli w cenie 70 zł, balsam do ciała 135 zł, hm....

82

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Body... niestety nie miałam,  Saponarię znam...

83

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

a saponaria fajna? i jak cenowo?

84

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Mnie odpowiada- cenowo ok 40-59 zł-ale bardzo wydajna

85

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

ja dostałam i jestem zadowolona - ale tylko z olejków  do kąpieli, bo ten do ciała to paskudnie mi śmierdział sad

86

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

[quote=a.filipowska]a czy miałyście coś z Loccitane albo Body Shop - fajnie pachną te ich olejki i inne, ale niewyobrażalne ceny  - mam przed sobą teraz np. katalog Loccitane i np. żel do kąpieli w cenie 70 zł, balsam do ciała 135 zł, hm....[/quote]
body shop mam krem na noc - jest OK
i miałam żel pod prysznic o zapachu korzennym - idealny na okres świąt :-)
zapach piękny, cena... mniej ok. 40zł za butelkę
a o kremie gdzieś wspominałam - przecena z 99zł na 1zł lol bo wycofywali kolekcję, bo wchodziła nowa - data ważności była OK i wszystko inne też wink

87

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

[quote=justyna][quote=a.filipowska]a czy miałyście coś z Loccitane albo Body Shop - fajnie pachną te ich olejki i inne, ale niewyobrażalne ceny  - mam przed sobą teraz np. katalog Loccitane i np. żel do kąpieli w cenie 70 zł, balsam do ciała 135 zł, hm....[/quote]
body shop mam krem na noc - jest OK
i miałam żel pod prysznic o zapachu korzennym - idealny na okres świąt :-)
zapach piękny, cena... mniej ok. 40zł za butelkę
a o kremie gdzieś wspominałam - przecena z 99zł na 1zł lol bo wycofywali kolekcję, bo wchodziła nowa - data ważności była OK i wszystko inne też wink[/quote]


hm... no na taką obniżkę to już się pewnie nie załapię ... smile radość musiała byc wielka smile

88

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

za 1 zł to ja bym pewnie i ja duuuuuuużo bym kupiła smile oczywiście u mnie nie uświadczy ani obniżki, ani szczęścia sad

89

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

oj tak... bo za 99zł to bym go szerokim łukiem obeszła big_smile

90

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

[quote=a.filipowska]a saponaria fajna? i jak cenowo?[/quote]


jeśli dobrze kojarzę to mowa o kosmetykach z oliwą z oliwek? jeśli tak to mogę polecić krem do rąk smile
kosmetyki nie należą do najtańszych, ale są bardzo dobre i wydajne.

91

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

dkoro tak zachwalacie to może się skusze kiedyś jak będzie nieoczekiwany przypływ gotówki  smile

92

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

[quote=angelcity89][quote=a.filipowska]a saponaria fajna? i jak cenowo?[/quote]


jeśli dobrze kojarzę to mowa o kosmetykach z oliwą z oliwek? jeśli tak to mogę polecić krem do rąk smile
kosmetyki nie należą do najtańszych, ale są bardzo dobre i wydajne.[/quote]

No nie koniecznie o nich mowa, bowiem każdy z kosmetyków Saponarii dostępny jest tu w jednym z ośmiu wariantów mieszanek zapachowych: z dominantą drogocennej lawendy, uspokajającego rozmarynu, uważanego za afrodyzjak ylang-ylang, zachwycającej świeżością werbany, relaksującego cyprysu, egzotycznej paczuli bądź aromatycznych drzew - herbacianego i sandałowego.

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images40.fotosik.pl/224/2b5f9b6fc327d36a.jpg[/img][/url]

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images46.fotosik.pl/228/35361db1ce28f13fmed.jpg[/img][/url]

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images36.fotosik.pl/116/85ca5c3c0f49739emed.jpg[/img][/url]

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images46.fotosik.pl/228/cf38a229e473a701med.jpg[/img][/url]

Ostatnio edytowany przez pinkmause (2009-11-19 12:55:48)

93

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

kiedyś dostałam od przyjaciółki na urodz. komplet z saponarii - oliwkowy zestaw - mydło, żel i krem do rąk bodajże, piękne opakowane smile

94

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

w ogóle te sklepy tego typu czy też Stenders, Meydlarnia i inne maja piękne dekoracje wnętrz, piękne opakowania, wszystko taka prostota, natura, kojarzy się z wsią, polami.... cuda

95

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

[quote=a.filipowska]w ogóle te sklepy tego typu czy też Stenders, Meydlarnia i inne maja piękne dekoracje wnętrz, piękne opakowania, wszystko taka prostota, natura, kojarzy się z wsią, polami.... cuda[/quote]
prawda prawda... tak sielsko w środku smile

96

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

bardzo lubię takie klimaty - jakieś koszyki plecione z wikliny, ozdabiane lnianymi serwetkani, suszone kwiatki...

97

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

ja też, uwielbiam; ale zawsze mi tam na głowę uderza i zostawiam wszystkie oszczędności sad

98

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

dlatego ja wolę omijać takie sklepy szerokim łukiem tongue
czasem jednak się skuszę big_smile
i zostawiam miliardy tongue

99

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

a ja kupuję tam tylko pojedyncze sztuki na prezenty, nie wydaję fortuny jakoś nie mam parcia smile
mała kostka kosztuje 12zł także nawet jak kupię dwie trzy jako dodatek do prezentu, to nie jest to aż taka fortuna smile
na szczęście

100

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

a ja z saponarii nie wszystko lubię mam uczulenie na krem do rąk , taki zielony śmierdzący