1

Temat: Zabawa: nigdy więcej nie kupię...

Nigdy więcej nie kupię wielorazowych płatków do demakijażu i oczyszczania twarzy. Pieniądze wyrzucone w błoto.
Chciałam być bardziej eko i kupiłam bawełniane, ale każdy płyn, mleczko, tonik, każda woda micelarna, żel, wszystko tak wsiąka w płatek, że trzeba zużyć 3x więcej kosmetyku, no i po każdym skorzystaniu wypadałoby taki płatek wyprać, a to nie jest eko.

A czego Wy więcej nie kupicie?

2

Odp: Zabawa: nigdy więcej nie kupię...

Więcej nie kupię żadnego kremu Bandi... Kupiłam jeden okazyjnie, taki w opakowaniu z pompką wydzielającą porcje kremu, miał jeszcze 1,5 m-ca do końca daty ważności i wiecie co? Lała się z niego woda, po prostu oddzieliła się od tej tłustej masy i pachniało to nieciekawie. Po prostu był zepsuty! Nie wiem, czy przechowywany był w cieple czy nie, czy to błąd w produkcji, no ale zraziłam się już do tej marki...

3

Odp: Zabawa: nigdy więcej nie kupię...

Nigdy więcej nie kupię gotowych wypieków czy ciastek z masą jajową... Odkąd przeczytałam, jaki to syf, to nie skuszę się już na nic tego typu...

4

Odp: Zabawa: nigdy więcej nie kupię...

Nie kupię już chrzanu, w którym jest... 30% chrzanu.... Nie zwróciłam uwagi w sklepie na etykietę i przyniosłam to niestety do domu...Takiego produktu nie powinno się opisywać na słoiku jako chrzan, tylko emulsja składników chemicznych z dodatkiem chrzanu. Tak byłoby uczciwiej.

5

Odp: Zabawa: nigdy więcej nie kupię...

Geneviev, miałam podobną sytuację z dwoma kosmetykami - marka AA i Nivelazione. Produkty nie były przeterminowane, a lała się woda i cała reszta kosmetyku była jakby zbita. Zapach był okej, no ale nie dało się kosmetyków rozprowadzić nawet.

AnitaWu, nie spodziewałabym się, że potrafią tak namieszać nawet ze zwykłym chrzanem... Straszne to jest, co robią nawet z najprostszymi produktami.

Nie kupię już nigdy butów, które trzeba rozchodzić. Pieniądze w błoto, buty za ciasne, nie da się rozbić.

6

Odp: Zabawa: nigdy więcej nie kupię...

Ja już nigdy nie kupię mięsa z marketu, niezależnie od tego, jaką metkę eko ma.... Uważam, że tam po prostu trafia mięso najgorszej jakości, adekwatne do ceny...

7

Odp: Zabawa: nigdy więcej nie kupię...

Nigdy więcej nie kupię sera pleśniowego. Pleśń jest po prostu szkodliwa...

8

Odp: Zabawa: nigdy więcej nie kupię...

Nie kupię już płatków kukurydzianych. bo ostatnio znalazłam w nich szczątki jakiegoś plastiku. Raczej w kukurydzy nie urósł...

9

Odp: Zabawa: nigdy więcej nie kupię...

O rety, ale tak luzem latał po torebce, czy był wmieszany w ciasto, z którego wypiekane były płatki?

Nigdy więcej nie kupię mąki firmy, w produktach której dwukrotnie znalazłam mole spożywcze. Oba produkty kupione w różnych sklepach, a klientki innych sklepów też znalazły, więc problem musi być u producenta.

10

Odp: Zabawa: nigdy więcej nie kupię...

Czasem mole są i w sklepie... Gdzieś widziałam już nawet fot. myszy czy szczurka który biegał po pieczywie w znanym (z coraz gorszej strony) markecie, więc i mole mogą się zagnieździć gdzieś na półce skoro nikt im nie przeszkadza.

11

Odp: Zabawa: nigdy więcej nie kupię...

Oleju nie kupię bo to chemiczne g...