26

Odp: Jędrne ramiona

Pompki, podciąganie się na drążku. To są najskuteczniejsze ćwiczenia na ramiona i klatkę piersiową. Tylko niestety trzeba najpierw poćwiczyć, żeby zrobić je choć raz lol

27

Odp: Jędrne ramiona

tak naprawdę wszystko jest uzależnione od postury i uwarunkowań danej osoby. Ćwiczenia powinny też iść w parze z odpowiednią dietą, bo wiadomo że efekt rozrostu mięśni może nas nieco zaskoczyć ;p ja mam fioła na punkcie "motylków". Naprawdę zalezy mi na tym, żeby ramiona pięknie wyglądały zwłaszcza latem w letnich sukienkach, dlatego co roku biorę się za siebie już w kwietniu. Fajna stronka jest tutaj - można poczytać na temat diboru ćwiczeń i od razu pokusić się o serię zajęć smile [url]http://obk.pl/ramiona-xxl-skuteczny-trening-miesni-ramion/[/url] na efekt jak wiadomo trzeba zapracować ;p

28

Odp: Jędrne ramiona

wszelkie ćwiczenia z hantlami i wszelkie kombinacje pompek

29

Odp: Jędrne ramiona

Dobry balsam ujędrniający też pomoże.

30

Odp: Jędrne ramiona

Ćwiczenia angażujące ręce świetnie się sprawdzą. Ćwiczenia na biceps triceps i na mięśnie naramienne.
Jak się już opanuje technikę i ręce przestaną boleć od ćwiczenia, to warto dodać sobie ciężar, np.: hantelki albo butelki wody. Ja ćwiczę ręce raz w tygodniu smile

31

Odp: Jędrne ramiona

Niestety z wiekiem i u pań uprawiających fitness robią się 'pelikany', skóra traci jędrność. Zabiegi tylko mogą uratować sytuację.

32

Odp: Jędrne ramiona

Można też ćwiczyć podnoszenie butelek z wodą:)