1

Temat: Dobre salony fryzjerskie

Jestem ciekawa, czym wg Was charakteryzują się dobre salony fryzjerskie. Czego oczekujecie od salonu? Wystarczy, żeby fryzjer był dobry, czy np. zwracacie uwagę na wystrój lokalu, atmosferę? A może kierujecie się tylko ceną? Opowiadajcie smile

2

Odp: Dobre salony fryzjerskie

Ja się kieruję tym wszystkim co napisałaś smile i charakterem fryzjera wink

3

Odp: Dobre salony fryzjerskie

dla mnie jest ważne, aby salon używał produktów loreal professionnel, bo te najbardziej lubią moje włosy. w tych salonach mam gwarancję, że takie produkty będą stosowane, więc tylko tam chodzę.

4

Odp: Dobre salony fryzjerskie

przede wszystkim staram się dowiedzieć jaki jest fryzjer czy klienci są zadowoleni, często zaglądam na  i tam szukam salonów i czytam opinie, jeśli są pozytywne w większości a nawet wszystkie to decyduję się na drobne podcięcie włosów, jeśli ta osoba się sprawdzi to wracam do tego miejsca ale sam salon też ma znaczenie nie obcięłabym się w miejscu gdzie jest brudno czy nieciekawie wizualnie

5

Odp: Dobre salony fryzjerskie

ja np. zwracam jakich produktów używa się w salonie. Jeśli są to kosmetyki inoar to salon ma duży plus bo to już świadczy o jakości smile

6

Odp: Dobre salony fryzjerskie

Osobiście uważam, że na wybór dobrego fryzjera składa się bardzo wiele czynników, ale przede wszystkim jego umiejętności i podejście do klienta. Na pewno także powinien on znać obecnie panujące trendy, np. w takim zakresie jak  . Pamiętajmy bowiem o tym, że ze strzyżenia korzystają nie tylko dorośli:)

Ostatnio edytowany przez Darria (2017-01-18 07:51:00)

7

Odp: Dobre salony fryzjerskie

Z dobrych salonów jakie znam to fryzjer-pruszkow.pl salon Figaro. W Pruszkowie to praktycznie wszyscy tam chodzą. Nie ma drugiego tak profesjonalnego i czystego zakładu. Panie które tam pracują już tyle lat, potrafią zdziałać cuda. Niejednokrotnie spotkałem się z sytuacją jak inni przychodzili i prosili o pomoc gdyż inny salon popełnił błąd.

8

Odp: Dobre salony fryzjerskie

Był ktoś może w Akademii Perfect Hair w Warszawie? Idę tam jutro pierwszy raz, bo nie wyszło mi farbowanie i koleżanka ich poleciła. Może jakieś opinie?

9

Odp: Dobre salony fryzjerskie

[quote=JustynaGrodzka]Był ktoś może w Akademii Perfect Hair w Warszawie? Idę tam jutro pierwszy raz, bo nie wyszło mi farbowanie i koleżanka ich poleciła. Może jakieś opinie?[/quote]


Ja tam chodzę od 2 lat i jestem bardzo zadowolona. Kiedyś uratowali mi włosy po fatalnym farbowaniu i od tego czasu mam do Akademii Perfect Hair bardzo duże zaufanie! Polecam ten salon!

10

Odp: Dobre salony fryzjerskie

Dzięki za wszystkie porady smile Na pewno mi się przydadzą smile

11

Odp: Dobre salony fryzjerskie

podrzucam cynk na naprawde swietnych fryzjerow i moim zdaniem troche niedocenionych, bo to juz nie Warszawka. Moje dzieciaki chca jezdzic tylko do Fryzjera z Pruszkowa Figaro bo innych sie boja albo fryzjerom brakuje cierpliwosci do moich dzieciakow. zabieram przy okazji mojego faceta, bo maja tam polot do meskich strzyzen. Wybitnie tanio w porownaniu z warszawskimi salonami - polecam sprobowac

12

Odp: Dobre salony fryzjerskie

Najlepszy jest fryzjer, którego wizja spotyka się z oczekiwaniem klienta, więc tu ocena jest bardzo indywidualna...

13

Odp: Dobre salony fryzjerskie

Każdy ma swoje plusy i minusy, ja nie znam naprawdę dobrego salonu...

14

Odp: Dobre salony fryzjerskie

Marzy mi się zejście właśnie do blondu, do tej pory farbowałam na ciemne prawie czarne brązy.

15

Odp: Dobre salony fryzjerskie

jak jesteś z Warszawy to polecam, zeszłam z brązu na blond,kolor wyszedł super, włosy nie są zniszczone, cieszę się z uzyskanego koloru

16

Odp: Dobre salony fryzjerskie

Można stopniowo farbowac na coraz jaśniejsze kolory i też się uda w domu