1

Temat: plany;)

zainspirowała mnie rozmowa z justyną;)
napiszcie co studiujecie/ studiowałyście, jakie macie plany przyszłościowe z związane pracą?albo kim zawsze chciałyście być?

ja jestem na Edukacji Dorosłych i chciałabym pracować przy rekrutacjach, dziale personalnym.
kiedyś chciałam być prawnikiem, dekoratorem wnętrz lub tłumaczem:)

2

Odp: plany;)

Oj kim to ja chciałam byc tongue
masa opcji: najbardziej to ścigaczem samochodów (w dzieciństwie:P) czytamy: rajdowcem smile

Psycholog, renowator nagrobków tongue i wszelakich pomnikow, architekt, dekorator wnętrz, wizazystka, stylistka, dietetyczka, archeolog tongue

a skończyłam zarzadzanie przedsiebiorstwem - na dziennych
a teraz zaocznie: psychologia smile

3

Odp: plany;)

no proszę - inspiruję wink
ja marzyłam w dzieciństwie o byciu przedszkolanką smile

4

Odp: plany;)

Plany na dziś - hmmmmmm, precyzują się z każdym łyczkiem kawy...

5

Odp: plany;)

moim planem największym jest działka i dom i kiedyś niedługo już chyba dziecko - może iść jedno z drugim równocześnie smile

6

Odp: plany;)

W planach mam wyjść za mąż w czerwcu 2010 smile potem remont i przeprowadzka do mojego (na razie mieszkamy u mnie)

7

Odp: plany;)

To ja już gratuluje z okazji planow nowej drogi zycia smile

8

Odp: plany;)

bardzo dziękuję tongue

9

Odp: plany;)

no to mamy podobne plany, choć my jeszcze bez daty smile

10

Odp: plany;)

Fajne plany, ja na razie nic ciekawego nie planuję. Wszystko w ostatniej chwili.

11

Odp: plany;)

my mamy ustaloną datę, mniej więcej wink- wrzesień lub październik 2011 wink

12

Odp: plany;)

uuuu, to jeszcze dużo czasu smile ale gratulacje

13

Odp: plany;)

To wszystkiego dobrego...

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images37.fotosik.pl/211/bbeb8a2ed28f789c.jpg[/img][/url]

14

Odp: plany;)

Ja nie mam planów sprecyzowanych.....marzy mi się wyjazd do egiptu...

15

Odp: plany;)

a ja chcę na Maderę!!!

a z bardziej realnych - Meksyk w październiku 2010 JUPI

16

Odp: plany;)

Ja studiowałam technologię chemiczną na politechnice. Teraz jestem w trakcie szukania pracy w zawodzie. Myślałam też o przeprowadzce, bo ostatnio jak byłam na majówce w Zakopanem ([url]http://domkikoscielisko.pl[/url]) bardzo mi się tam spodobało. W górach jest też więcej ofert pracy w moim zawodzie, więc może się skuszę smile

17

Odp: plany;)

Mam w planach wyjazd do Hiszpanii, jeśli oczywiście finanse pozwolą...

18

Odp: plany;)

Ja mam w planach wyjazd nad morze zaraz po zakończeniu kwarantanny związanej z epidemią, miał być na Wielkanoc ale siłą rzeczy trzeba było go przełożyć...

19

Odp: plany;)

Myślę już o świętach, oby pogoda dopisała bo planujemy wyjazd na Mazury i chcemy dużo czasu spędzić w plenerze...

20

Odp: plany;)

Pozazdrościć takich świątecznych planów smile
Ja dopiero od czerwca startuję. Zamierzam zacząć zbierać punkty PTTK na Górską Odznakę Turystyczną smile

21

Odp: plany;)

A to jeszcze istnieje...? Wiem, że kiedyś były tego typu przedsięwzięcia, ale dziś to już myślałam że nie ma smile Fajna sprawa, dać sobie takie wyzwanie...