1

Temat: analiza kolorystyczna co myslicie

hej dzisiaj z takim p[pytaniem do was, ostatnio skończyłam kursy dotyczące analizy kolorystycznej i chciała bym poznać wasza opinie czy uważacie ze to przydatne czy nie i czy chciały byście takowa przejść. oczywiście mogę zaproponować wam swoja pomoc robię to online z pomaca waszego zdjęcia i małego wywiadu, jednak uważam ze ceny w internecie są o wiele za duże podchodzą nawet do 500 zł za sama analizę ja chciała bym wykonywać to za drobną opłatą 30 zł co wy na to ?

2

Odp: analiza kolorystyczna co myslicie

Fajny pomysł, jeśli naprawdę się na tym znasz to napewno znajdziesz chętnych bo każda kobieta chciałaby mieć pewność czy dobiera sobie odpowiednio makijaż i ubrania:)

3

Odp: analiza kolorystyczna co myslicie

Ja to umiem sama ocenić, zakładam ubranie i po prostu patrzę czy mi w nim do twarzy:)

4

Odp: analiza kolorystyczna co myslicie

niestety nie każdy ma takie wprawne oko

5

Odp: analiza kolorystyczna co myslicie

Kilka dobrych wskazówek i potem już się raczej wie jakie kolory wybierać. Podobno dla mnie najlepsze są odcienie zieleni, ale ja chyba wolę szarości jak np. takie [url=http://www.tivesti.pl/modne/sukienki.html]www.tivesti.pl/sukienki[/url]

6

Odp: analiza kolorystyczna co myslicie

Robiłam sobie kiedyś analizę kolorystyczną w internecie i pamiętam, że mi wyszły takie kolory w których źle się czuję. I nie jestem do końca pewna czy chciałabym skorzystać z takiej 'prawdziwej' analizy.

7

Odp: analiza kolorystyczna co myslicie

Ja też kiedyś robiłam taką analizę i w sumie większość się zgadzała. Ostatnio nawet zaczęłam się przekonywać do jasnych ubrań.

8

Odp: analiza kolorystyczna co myslicie

Znam swoje odpowiednie kolory, ale czasem nie stosuję się do tych wytycznych, bo np. akurat mam ochotę założyć coś fioletowego czy zielonego:)

9

Odp: analiza kolorystyczna co myslicie

Ja niby znam swoje kolory, ale szczerze? Czasem mi to nie wychodzi i wolę sięgać po jakieś inne big_smile Mam dość rudawe włosy i zielone oczy, a ja uwielbiam kolory, które mi nie sprzyjają sad Czasem można miec jakieś małe grzeszki wink

10

Odp: analiza kolorystyczna co myslicie

Ja kursów tego typu nie lubię, wolę iść na swój nos - zawdzięczać swój strój i dobranie kolorystyczne własnej intuicji, a nie jakimś tam papierom.
Niemniej staram się zawsze nosić ciuchy tak by były stonowane kolorystycznie np. błękitne jeansy i żółty (bananowy) golf.
Oczywiście nie mam nic przeciw takim zestawom jak koleżanki Ewy jasno różowa kurtka i czarne jeansy.

11

Odp: analiza kolorystyczna co myslicie

Ja pilnuję tylko jednej zasady, góra ma być jaśniejsza od dołu:)

12

Odp: analiza kolorystyczna co myslicie

Ja noszę te kolory które lubię, bez analizowania czy mi pasują.

13

Odp: analiza kolorystyczna co myslicie

Fajny pomysł dowiedzieć się , jakie kolorki nam pasują ....