26

Odp: kolor szminki jaki uzywasz najczesciej

Też myślałam ze to nieciekawa opcja ale są świetne smile Mam jedną w płynie z bell i zakupię jeszcze chociaż jedną. A pomadka jest bardzo trwała i wygląda dobrze przez kilka godzin po nałożeniu smile

27

Odp: kolor szminki jaki uzywasz najczesciej

Hmm, to w takim razie muszę spróbować. A ta w płynie od razu jest matowa, czy trzeba odczekać chwilę aż "zastygnie"

28

Odp: kolor szminki jaki uzywasz najczesciej

Praktycznie od razu matowieje. Szybko wysycha i długo się trzyma. A czasami jak nudzi mi się kilkugodzinny ten sam makijaż ust to pociągam je pomadką ochronną i już inny efekt wink

29

Odp: kolor szminki jaki uzywasz najczesciej

a nie wysuszaja ust takie pomadki?

30

Odp: kolor szminki jaki uzywasz najczesciej

Nie wysuszają. Nie ma na ustach uczucia ściągnięcia. I najważniejsze że przy buziakach nie zostawiają śladu big_smile

31

Odp: kolor szminki jaki uzywasz najczesciej

hehe, a tym ostatnim to ja się akurat nigdy nie przejmowałam ;-), nie mój problem jakby co ;-)

32

Odp: kolor szminki jaki uzywasz najczesciej

Moja ukochana matowa nude-róż z [url=https://idealna.pl/kosmetyki/makijaz/szminki/wibo-million-dollar-lips-matowa-pomadka-do-ust/]wibo[/url] smile

33

Odp: kolor szminki jaki uzywasz najczesciej

Matowe pomadki wyglądają bardzo ładnie na pełnych ustach, czyli nie u mnie. Mam bardzo wąskie i cienkie wargi i niestety używam tylko jasnych błyszczyków, które optycznie powiększają usta.

34

Odp: kolor szminki jaki uzywasz najczesciej

wstyd sie przyznac ale ja dopieralam szminke do kontorowki, tak zeby pasowalo tongue bo zawsze mialam problem z laczeniem smile Teraz mam fajna aplikacje w telefonie-zgrany duet GR i jak zaznaczam jaka mam pomadke, to dobiera mi konturowke, a nawet od razu moge przejsc do zakupow. Aplikacja bez platna, do pobrania w slepie play. Polecam.

35

Odp: kolor szminki jaki uzywasz najczesciej

Czerwoną ale taką zgaszoną, a nie jaskrawą

36

Odp: kolor szminki jaki uzywasz najczesciej

Najczęściej używam matowej pomadki w płynie w odcieniu brudnego różu .

37

Odp: kolor szminki jaki uzywasz najczesciej

To ja podobny kolor, tylko w wersji tradycyjnej smile Eveline color edition 724 to taki mój uniwersalny odcień. Kiedy nie wiem czym pomalować usta, albo kiedy chcę mieć szminkę i wyglądać naturalnie, zawsze sięgam właśnie po tą smile

38

Odp: kolor szminki jaki uzywasz najczesciej

U mnie to bordo, oczywiście poza nią nie stosuję mocnego makijażu np. oczu

39

Odp: kolor szminki jaki uzywasz najczesciej

PaTix, nie wyciera Ci się ta szminka w okolicy wewnętrznej strony warg? Próbuję czasami ciemnych odcieni, ale bardzo widać, że szybko się wyciera, kiedy mówię, albo w ogóle kiedy otwieram usta.

40

Odp: kolor szminki jaki uzywasz najczesciej

Ja ostatnio lubię cukierkowy róż, a co:)

41

Odp: kolor szminki jaki uzywasz najczesciej

> niechcemisie napisał/a:

> PaTix, nie wyciera Ci się ta szminka w okolicy wewnętrznej strony warg? Próbuję czasami ciemnych odcieni, ale bardzo widać, że szybko się wyciera, kiedy mówię, albo w ogóle kiedy otwieram usta.

Wyciera się, ale staram się mieć to pod kontrolą wink

42

Odp: kolor szminki jaki uzywasz najczesciej

Ja używam pomadek nude, dyskretne, a  też podkreślają usta:)

43

Odp: kolor szminki jaki uzywasz najczesciej

jasnoczerwony

44

Odp: kolor szminki jaki uzywasz najczesciej

różowy, fuksja