1

Temat: Inspiracje świąteczne

Gdzie szukacie ozdób świątecznych ?
Kupujecie takie dekoracje przez internet czy robicie same ?
Ja zaczynam od inspiracji na różnych stronkach, te są moimi ulubionymi
urzadzamy.pl/salon/dekoracje-swiateczne/piekne-zlote-ozdoby-swiateczne-do-wnetrz
Podobają Wam się ?

2

Odp: Inspiracje świąteczne

ja szukam zwykle na fb

3

Odp: Inspiracje świąteczne

Uwielbiam stroiki i łączenie czerwieni i ciemną zielenią igliwia, świece i światełka <3
Nie szukam nigdy, po prostu jak coś gdzieś zobaczę i mi się spodoba, jak widzę to u siebie oczyma wyobraźni, to wtedy się mogę skusić do zakupu lub własnoręcznego wykonania. Jako że świąt nie obchodzę, nie mam parcia na ozdabianie, ale lubię ten "festynowy" klimat mimo wszystko smile Jest tak... kolorowo i wesoło, a to wpływa bardzo na nastrój.

4

Odp: Inspiracje świąteczne

A ja lubię piękne kolorowe bombki i dzwonki...

5

Odp: Inspiracje świąteczne

A mnie święta zmotywowały do ponownego urządzania pokoju dziecięcego, chociaż nie wymieniam wszytkiego. Musze przyznać że znalazłam sklep internetowy z uroczymi dodatkami dla maluchów. Zaczęłam od jednej poduszki w kształcie serdeuszk tzn. kupiłam trzy i ułożyłam je w rzędzie i każdy kto nas odwiedzał był nimi zachwycony. Więc dokupiłam jeszcze lampkę do kompletu a efekt końcowy jest oszałamiający. Kilak małych rzeczy a pokój wyglada zupełnie inaczej. Teraz chyba zdecyduję się jeszcze na zestw pościeli z tej koleklcji love. A co wy myślicie o urządzaniu pokoju dziecięcego - tzn uważacie ze lepiej wybrać kolory neutralne czy jednak dziewczynka to róż a chłopiec niebieski?

6

Odp: Inspiracje świąteczne

No już nie wpomne o reklamach, wszędzie widoczny jest akcent świąteczny - każda reklama zewnętrzna  przypomina o tym, ze za miesiąc mamy święta.

7

Odp: Inspiracje świąteczne

Ja tak samo. Szukam w necie inspiracji DIY, a potem sama ozdabiam świeczki lub robię świeczniki.

8

Odp: Inspiracje świąteczne

Podobają mi się ozdoby z wikliny, gałązek, szyszek, świetne rzeczy można zrobić z tego co daje natura...

9

Odp: Inspiracje świąteczne

Świeczniki świąteczne ze słoików oklejonych metodą decoupage, dostałam taki od koleżanki i jest super:)

10

Odp: Inspiracje świąteczne

Zaglądam już na platformy zakupowe żeby upolować coś oryginalnego:)