476

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Fajnie działają skarpety antyperspirant 2 etapowe bielendy, po tych zabiegach które każda z nas może śmiało zrobić w domu przestały mi się pocić stopy nawet w te upały więc polecam ten kosmetyk jak najbardziej

477

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Zna ktoś te kosmetyki:  Zastanawiam się, czy są warte zakupu. Szczególnie zastanawiają mnie te paletki cieni do powiek.

478

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Ja jak najbardziej uwielbiam i polecam z linii naturalnej.  Ich skład mówi sam za siebie, działają rewelacyjnie pod wieloma względami. Rozprowadzają się idealnie, szybko wchłaniają się i działają. Cena jest spora, ale za takie działanie warta swojej ceny.

479

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Balsamy do ciała z nivea, wg mnie chyba najlepsze

480

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Do lubianych i polecanych dopisuję ulubioną mgiełkę samoopalającą z StMoriz. Baaardzo fajna <3

481

Odp: Kosmetyki które polecam :)

A ja polecam samodzielnie robione mydło - można zamówić składniki na - okazuje się, że po takim mydle na dobrej bazie skóra się nie wysusza, bo nie usuwamy tej naturalnej warstwy lipidowej ze skóry. Dla mnie to było takie łał, jak to odkryłam.

482

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Ja lubię kosmetyki i mogę polecić marki SOSU. Sprawdzają się w pielęgnacji, wydajności i do tego wszystkiego w dobrej cenie są. Każdy znajdzie coś dla Siebie ja lubię palety cieni HOT FIRE PALETA 12 CIENI DO POWIEK , mega makijaż dzięki nim wychodzi.

483

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Balsam nawilżający do ust EOS, trzeba przyznać że dopiero jak spróbowałam to się dowiedziałam w czym tkwi fenomen

484

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Ostatnio kupiłam dla mnie nowość - normacne preventi i testuję na noc. Na razie całkiem przyjemny efekt, ale zobaczymy po dłuższym stosowaniu.

485

Odp: Kosmetyki które polecam :)

balsam kakaowy ziaji

486

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Rękawiczki złuszczające epiltouch byolie. Jeżeli ktoś ma problemy z suchymi czy też szorstkimi dłońmi, to polecam. Zdecydowanie lepsze niż niejeden krem do rąk. No i można robić np co dwa tygodnie...

487

Odp: Kosmetyki które polecam :)

masełko do ciała botame, zakochałam się smile Pachnie pięknie i mam po nim świetną skórę, miękką i nawilżoną.

488

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Mleczko do ciała Soraya anty ageing, zachwyciło mnie zapachem:)

489

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Ja mam dwa typy: - krem ze śluzem ślimaka  oraz krem bb   smile

Ostatnio edytowany przez milka85 (2021-01-31 11:58:36)

490

Odp: Kosmetyki które polecam :)

> GochaGo napisał/a:

> balsam kakaowy ziaji

Nie wiem, czy piszemy o tym samym, ale mam mleczko kakaowe do ciała, które notabene ma gęstą konsystencję balsamu. Pachnie obłędnie! Skóra jest po nim tak przyjemnie gładka smile

491

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Sprawdzone kosmetyki pochodzenia naturalnego zawsze kupuj.  Można znaleźć kolekcję kosmetyków i produktów zdrowotnych, przegotowane w długim procesie badań naukowców. Rewelacyjne produkty warte przetestowania. Osobiście bardzo zadowolona jestem z balsamów i kremów.

492

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Zakochałam się w marce Duetus od Sylveco. Zresztą kocham wszystko co od Sylveco smile
Właśnie nakupiłam ich produktów podczas promocji w Rossmannie. Mają niewielkie opakowania, więc radość kupowania można przeżywać częściej, haha big_smile

493

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Ja polecam olej do ciała, o pięknym zapachu kadzidła i mirry. Pierwszy kosmetyk dostałam w prezencie i się zakochałam smile

494

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Jakiej marki ten olejek? Zapach, o którym piszesz działa mi na wyobraźnię smile

495

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Lubię i stosuję produkty Tołpy, czy to do ciała czy do twarzy jestem z nich zadowolona.

496

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Według mnie Bielenda ma dobrej jakości kosmetyki, nie są drogie. Można upolować fajne ceny teraz . Ja jestem wierną fanką od lat i nie mam zamiar tego zmieniać smile

497

Odp: Kosmetyki które polecam :)

A tak tak, też chętnie sięgam po Bielendę. Bardzo się lubowałam zawsze w kosmetykach Bielendy, Eveline, Farmony i Nivelazione. Dopiero teraz konkurencję w mojej szafce kosmetycznej zrobiły im marki takie jak Vianek, Duetus i wszystko od Sylveco. Nie żebym porzuciła tamte, ale Sylvecvo z mocą wkroczyło i nie wyjdzie big_smile

498

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Shimmering event foundation. Przepięknie rozświetla i wyrównuje koloryt skóry dekoltu czy nóg. Super sprawdza sie także jako baza rozświetlająca pod makijaż.

499

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Wcierki do włosów Radical są  super