26

Odp: Posiłki w przedszkolu

W przedszkolu do którego uczęszcza mój syn dzieci uczone są jeść zdrowo i do każdego obiadu podawana jest surówka przygotowana przez kucharki. Panie na zajęciach równieżuczą dzieci zdrowego żywienia. Obiady pięknie pachną i chętnie sama zjadałabym te obiadki.Z tego co wiem to do przedszkola nie wolno dawać swoich posiłków.

27

Odp: Posiłki w przedszkolu

Muszą być przekonujące bo sama znam dzieci, które kompletnie nie lubią warzyw,  no chyba że są to pomidory w sosie do pizzy smile

28

Odp: Posiłki w przedszkolu

A nasze dziecko je normalnie, kuchnia w Sowie, naszym przedszkolu, jest ok, ale najbardziej tutaj chodzi jednak o towarzystwo dzieci, bo jeśli dziecko widzi, że inne normalnie jedzą, to również do tego jedzenia powinno się normalnie przekonać.

29

Odp: Posiłki w przedszkolu

Drogie mamy, w przedszkolach jest naprawdę dobre jedzenie - czasami lepsze niż dzieciaki mają w domu i zawsze podane na czas.... zdarza się, że dziecko nie chce jeść w przedszkolu i troskliwa mama donosi dziecku własne obiadki... ale tu nie chodzi o obiadek tylko o to, by mama ,,odwiedziła" dziecko w przedszkolu - bo dziecko po prostu tęskni za mamą... znam taki przypadek, że mama przynosiła obiady, potem za namową nauczycielki przestała to robić ale pojawiała się w czasie obiadu - dziecku mówiono, że mama ugotowała pomidorową (czyli to samo co menu przedszkolne) i dziecko zjadało cały przedszkolny obiad ze smakiem smile Z czasem jego mama przestała przychodzić do przedszkola, dziecko oswoiło się z nowymi warunkami i jadło to co inne dzieci bez grymaszenia...

30

Odp: Posiłki w przedszkolu

Z takich rozpieszczonych dzieci wyrastają później nieznośni dorośli, pamiętajcie o tym, nadopiekuńcze mamy!

31

Odp: Posiłki w przedszkolu

A ja jestem za tym żeby dzieci przynosiły swoje posiłki, wtedy będą jadły to co naprawdę lubią:)

32

Odp: Posiłki w przedszkolu

To prawda, wiele dzieci nie korzysta z posiłków  bo to co przygotowane przez kogoś, kto nie zna ich upodobań, po prostu im nie smakuje...

33

Odp: Posiłki w przedszkolu

Dzisiejsze dzieci po prostu nie są głodne, gdyby poznały niedostatek to zjadłyby wszystko co im się poda. Za moich szkolnych czasów nie było takich problemów, w domach najczęściej się nie przelewało a dziś jest przesyt wszystkiego.

34

Odp: Posiłki w przedszkolu

Dzieci powinny przynosić sobie jedzenie z domu, bo te cateringi to zgroza....