276

Odp: Facet a filmy

Przy czaju też się można zaczaić, i to nawet skuteczniej - czyż nie?... wink

277

Odp: Facet a filmy

No nie wiem, ostatnio nie parzyłem............... wink

278

Odp: Facet a filmy

Może szkoda, takie wspólne rytuały to dobry początek...

279

Odp: Facet a filmy

Milagro - wiedza praktyczna v.3 - o tu powyżej!

Gadka barowa, wodzenie wokół tematu; ta Pani sponad mnie zdecydowanie umie grać myszkę, wespół do odpowiedniego kotka. Nie myl jednak z Kotem!

"O rowerze nie wspomnę".

Ostatnio edytowany przez Tminus19 (2013-03-28 23:26:42)

280

Odp: Facet a filmy

Zgłaszam się:) A rower to dobra opcja, tylko niech wreszcie wszyscy diabli wezmą do piekła i roztopią ten chol... śnieg!

281

Odp: Facet a filmy

Tamto to byl cytat z ulubionej komedii, ale masz rację.

To jest jednak nic Drogi Kocie!

Weź "obkmiń", że jeszcze 13.000 lat temu na Twoim podwórku stało 1,5 km lodu.
Nie tam 1,5 m! PÓŁTORA KILOMETRA!

Nie mamy źle! My faceci za mamutami nie biegamy, a dziewczyny nie garbują ichnich skór.
Foki daleko. Pingiwnów u nas brak. Nie narzekajmy. Jest git. To nie nam 27'metrowa fala zalała wybrzeże, to nie my spoczywamy u stóp wulkanu (no chyba, że w Kielcach jakieś nowości geomorfologiczne?), to nie my mamy najbardziej zabójczy park narodowy na świecie w sąsiedztwie, to nawet nie my mamy pełne zamrożonego metanu Morze Północne przy wybrzeżu.

Wyczekamy i będzie ciepło.

TYLKO CZEMU KU----A DZIŚ PADA KU----A DO CH----A ŚNIEG? smile

282

Odp: Facet a filmy

U mnie nadal jest 1,5 metra lodu, chyba wracam do korzeni... sad A mamuta dziś też widziałam, z flaszką pod sklepem...

283

Odp: Facet a filmy

Niedługo mężczyźni wrócą na drzewa, więc jeszcze nie jest źle.

284

Odp: Facet a filmy

Tak, w maju, jak zaczną się zachowywać jak pobudzone nadmiernie zwierzątka, uwiedzione i oszołomione feromonami;)

285

Odp: Facet a filmy

Dziś trochę mają trudniej, bo kobiety w maseczkach więc trudniej ocenić ich urodę;)

286

Odp: Facet a filmy

Mnie odrzuca od facetów, którzy lubią filmy dla dorosłych...  Wiadomo ze prawie każdy z nich lubi je oglądać, no ale niech nie afiszują się z tym przynajmniej...

287

Odp: Facet a filmy

Filmy z półki Soft są też dla kobiet, zależy co kto lubi...