1

Temat: Weterynarz Warszawa

Kogo polecacie? Mój kot od kilku dni chodzi osowiały i chyba będzie potrzebna wizyta u specjalisty, żeby zrobić badania...Macie sprawdzonego weterynarza w Warszawie?  Dzielnica bez znaczenia, byle był dobry smile

2

Odp: Weterynarz Warszawa

Kilka dni czekasz?!? Czym prędzej go zabierz do najbliższego, żeby nie było za późno... Bo wtedy to i Bóg nie pomoże...

3

Odp: Weterynarz Warszawa

Dokładnie, w takich sytuacjach liczy się czas. O ile nie udałaś się już do jakiegoś weterynarza to polecam tam, gdzie kilka miesięcy temu leczyłam swojego pieska. Może tam przedzwoń i umów się na wizytę.

4

Odp: Weterynarz Warszawa

Ja udałam się do weterynarza z chorym kotem i dobrze, że od razu trafiłam na dobrą lecznicę, czynną 24 h na dobę smile pomocny personel fachowo zajął sie moim pupilkiem i teraz jest już zdrów smile miejsce godne polecenia.

5

Odp: Weterynarz Warszawa

Teraz niestety nie jest łatwo o dobrego weterynarza, więc moze warto zdać sie na rekomendacje uzytkowniczek. Nie mam zadnego zwierzaka, ale w takich kryzysowych mometach nie mozna zwlekac, tylko od razu do lekarza trzeba jechac.

6

Odp: Weterynarz Warszawa

Przede wszystkim weterynarze są bardzo zaangażowani w swoją pracę i zależy im na tym, by wyleczyć czworonożnych pacjentow (niestety kilka razy spotkalam sie z sytuacjami, kiedy odsyłano mnie z kwitkiem i troche sie 'najeździlam' po roznych lecznicach, to wiem.

7

Odp: Weterynarz Warszawa

Niedawno przeprowadziłam sie do Warszawy i dobrze zapoznać sie z weterynarzami godnymi polecenia smile Mam dwa koty i pewnie predzej czy pozniej będą potrzebować kontroli lekarskiej czy jakiegoś szczepienia.

8

Odp: Weterynarz Warszawa

dokladnie, wcale nie jest latwo o dobrego weterynarza...wielu diagnozuje po omacku, wiec dobrze wiedziec, gdzie mozna liczyc na profesjonalna pomoc smile chociaż moj pupil jest jak na razie okazem zdrowia big_smile

9

Odp: Weterynarz Warszawa

ja chodzę ze swoimi kiciami na Ursynowie do takiej małej przychodni. Może i nie wygląda bogato, ale lekarz super smile

10

Odp: Weterynarz Warszawa

na Mokotowie jest świetna klinika . Ja tam chodzę ze swoim psiakiem i jak widzę nie tylko ja polecam tę klinikę. Ale nie dziwię się - mają świetnych specjalistów

11

Odp: Weterynarz Warszawa

> kajabernacka napisał/a:

> Kogo polecacie? Mój kot od kilku dni chodzi osowiały i chyba będzie potrzebna wizyta u specjalisty, żeby zrobić badania...Macie sprawdzonego weterynarza w Warszawie?  Dzielnica bez znaczenia, byle był dobry smile

i jak tam kotek? sad już lepiej?

12

Odp: Weterynarz Warszawa

no właśnie też jestem ciekawa jak to się skończyło sad

13

Odp: Weterynarz Warszawa

Oj sporo czasu minęło, ale dziękuje za zainteresowanie! Z kotkiem wszystko w porządku.. już zdrowy smile

14

Odp: Weterynarz Warszawa

Koty tak przeżywają zatrucie, mają delikatne żołądki...

15

Odp: Weterynarz Warszawa

Najlepiej od razu zrobić płukanie żołądka - nieprzyjemna sprawa, ale ratująca życie...