51

Odp: Dawne związki - warto do nich wracać?

ja też uważam że jak coś się już raz zepsuło, to będzie się psuło dalej.

52

Odp: Dawne związki - warto do nich wracać?

Ja też odradzam, bo za dużo złych emocji nie pozwala normalnie żyć w takim związku.

53

Odp: Dawne związki - warto do nich wracać?

Ludzie różnie robią, ale mi się nie zdarzyło wrócić po zerwaniu. I raczej nie widziałam udanego związku po takim powrocie wśród znajomych.

54

Odp: Dawne związki - warto do nich wracać?

Ludzie się zmieniają i myślę, że nie warto podchodzić do tego na zasadzie "kiedyś nie wyszło to już nigdy nie wyjdzie". Zawsze istnieje prawdopodobieństwo, że odpoczeliście od siebie, może i nawet weszliście w nowe związki one nie wyszły, a teraz jednak czujecie do siebie miętę to czemu nei spróbówać, wiecie mniej więcej czego się po sobie spodziewać wink

55

Odp: Dawne związki - warto do nich wracać?

Nie myślę już o byłych, ale jakiś sentyment do nich mam...

56

Odp: Dawne związki - warto do nich wracać?

U mnie parę razy było tak, że faceci, którzy kiedyś się mną interesowali a potem przestali (nie byliśmy w związku ) po 5-10 latach odzywali się znów ☺ Ale ja już nie reagowalam , nie miałam ochoty na ponowny kontakt... Mialyscie tak kiedyś ?

57

Odp: Dawne związki - warto do nich wracać?

Ja nie miałam, ale szczerze mówiąc nie widzę logiki w ich działaniu, tzn. że jak szukają nowej partnerki to wracają do dawnych kontaktów i szukają szczęścia wśród tych dawniej odrzuconych...? Ja bym nie wierzyła, że taka dawniej niechciana dziewczyna nagle ich przywita z entuzjazmem big_smile
A może obniżają wymagania z wiekiem i już tak się nie cenią, tzn. mogą być z tą, która kiedyś im pod jakimś względem nie pasowała... Dziwne myślenie, ale chyba idzie takimi torami.

58

Odp: Dawne związki - warto do nich wracać?

Ja nie dawałam nigdy szansy takim powrotom.... Pewnie dlatego, że nie czekałam na nie...

59

Odp: Dawne związki - warto do nich wracać?

Zły pomysł, tylko nowa znajomość na szansę przetrwania......