1

Temat: Real

Mam tam najbliżej, ale  nie tylko dlatego tam kupuję, po prostu jest dużo taniej niż w osiedlowych sklepach, które mają podobny asortyment, ale większą marżę...

2

Odp: Real

Real w wielu miejscach zmienia się w Auchan, mają podobny asortyment i dużo niższe ceny niż wcześniej

3

Odp: Real

Jedyny minus to taki, że Auchan likwiduje darmowe autobusy...

4

Odp: Real

Do Reala mam tak samo blisko jak do Tesco i na przemian robię zakupy to w jednym to w drugim, w obu coś zawsze jest tąńszego, bo promocje trwają cały czas:)

5

Odp: Real

Dla mnie to za duży sklep, za wysokie mają półki i ogólnie  czuję się tam jak na jakimś olbrzymim placu targowym... Teraz już pełno zniczy i kwiatów sztucznych.... Za duży wybór to też niedobrze, bo się szuka w gąszczu podobnych produktów...

6

Odp: Real

Świetne czekolady na święta  o sporych wymiarach już za 4.39!

7

Odp: Real

Ja zaopatruję się tam w tańsze produkty na wagę: kasze, makarony, ryż, przyprawy i płatki

8

Odp: Real

Tańsze są tam słodycze, np. duża czekolada już za 4.70, a w innych sklepach minimum 6 zł

9

Odp: Real

Lubię takie akcje promocyjne, gdzie wyprzedają produkty 2 w cenie jednego, wtedy ten drugi można np.  komuś podarować

10

Odp: Real

U mnie zwykle są na zapas, ale np. 2 chrzany kupione w promocji "drugi za pół ceny" przydadzą się na święta:)

11

Odp: Real

Ja lubię tam kupować bakalie na wagę, zawsze są promocje

12

Odp: Real

ja nie lubie warzyw kupować w auchanie, często są podgnite u mnie w gd ;p

13

Odp: Real

To prawda, nie dbają tam  to wcale, za duży sklep, a za mało pracowników