126

Odp: Tabletki to zło?!

O ile tabletki są dobrze dobrane i jeśli wykonuje się regularne badania, to tabletki nie będą "złem". kaweczka, ja np. badam się regularnie, też sama. Zgadam się z  Twoją opinią.

127

Odp: Tabletki to zło?!

> MonaByl napisał/a:

> O ile tabletki są dobrze dobrane i jeśli wykonuje się regularne badania, to tabletki nie będą "złem". kaweczka, ja np. badam się regularnie, też sama. Zgadam się z  Twoją opinią.


A jakie metody badania preferujesz? Pamiętasz też o samobadaniu co miesiąc? Rak czasami potrafi się rozwinąć w kilka miesięcy, więc "standardowe" badania co rok czy dwa to za mało.

Ostatnio edytowany przez kaweczka (2018-01-03 22:49:52)

128

Odp: Tabletki to zło?!

W temacie pamiętania to nie jest to wcale jakieś skomplikowane - przypominajka w telefonie, aplikacja, choć ja w ogóle nie zapominałam, bo to pigułki bez przerw, więc nie wypada się z rytmu.

129

Odp: Tabletki to zło?!

Wcale nie. Weźcie pod uwagę,ze są sytuacje kiedy trzeba brać tabletki. Sama na przyład jestem chora na pcos i tabletki są dla mnie dużym lekarstwem. Jak ich nie brałam to
wypadały mi włosy
miałam pryszcze
inne problmey z cerą takie jak przetłuszczanie się jej
kiepski nastrój

itp.

130

Odp: Tabletki to zło?!

Każdy dobór tabletek powinien być konsultowany z lekarzem,to bardzo ważne,aby kobieta,miała zaufanie do swojego ginekologa ,bo wtedy można odpowiednio dobrać antykoncepcję i problemy typu bolesne miesiączki,pryszcze,nadmierne owłosienie na twarzy przeszło że tak powiem do historii.

Ostatnio edytowany przez zaneta03 (2018-05-07 21:58:28)

131

Odp: Tabletki to zło?!

A może warto doradzić się znajomych w tej sprawie? Co o tym sądzicie?

132

Odp: Tabletki to zło?!

Wszystko zależy tak generalnie mówiąc od  typu tabletek. Warto takie rzeczy konsultować z lekarzem.

133

Odp: Tabletki to zło?!

Tabletki antykoncepcyjne dobrze dobrane, nawet potarfia działać na nasza korzyść tak naprawdę smile Udowodniono przecież naukowo,ze antykoncepcja może pozytywnie wpływać na cerę, poprawia jej stan, do tego jeszcze zmniejsza objawy związane z pms (ból brzucha, rozdrażnienie, zmiany nastroju, gromadzenie się wody w organizmie) .

Ostatnio edytowany przez aniya677 (2018-08-25 13:39:32)

134

Odp: Tabletki to zło?!

Wielkie dzięki za sprawdzone info! Jestem pewien, że mi się to przyda smile

135

Odp: Tabletki to zło?!

Lepiej byłoby wcale ich nie brać, no ale z drugiej strony niechciana ciąża to też stres...

136

Odp: Tabletki to zło?!

Jakoś trzeba się zabezpieczyć... Wszystko szkodzi, ale niechciana ciąża chyba najbardziej.