1

Temat: Jak mieć ładniejsze zęby?

Zęby to wizytowka  czlowieka...
no wlasnie chetnie  poznam wasz e zdania  na  temat  implantologii?wybielania?
i innych zabiegow,
podzielcie sie wrazeniami, a  moze  same  robilyscie  jakis  zabieg z  zakresu stomatologii estetycznej?

2

Odp: Jak mieć ładniejsze zęby?

Sama mam niezle zeby, nie sa to perelki ale nie narzekam. Z checia wybralabym sie na wybielanie jednak u mnie to nie takie proste sad

3

Odp: Jak mieć ładniejsze zęby?

dlaczego nie takie proste?
oczywiscie  sa  przeciwskazania  do wybielania,

4

Odp: Jak mieć ładniejsze zęby?

Jako dziecko wybilam sobie jedynke big_smile nie wiem jak sie nazywa to co dentysta zrobil, z tego co wiem to nie mam tam nerwow, i taki metalowy "drucik" , zab ma lekko inny kolor niz reszta, dentysta powiedzial ze moglby nie "zlapac" koloru "nowych " zebow .

5

Odp: Jak mieć ładniejsze zęby?

przez 3 lata wybielałam zęby ( w odstępie co pół roku ) sama w domu , paskami Blend-a-med - i teraz mam bialutkie smile
Moja kumpela wybielała u dentysty , zapłaciła 1000 zł a efekt i tak jest dużo słabszy niż u mnie ...to chyba od zębów zalezy ( od koloru wyjściowego )

6

Odp: Jak mieć ładniejsze zęby?

to mialas  wybielanie  endo.
hmm dziwne z e nie zlapal  zab koloru jak reszta,  to  w  sumie  sa  4 wizyty.....

wkald asie  do  wnetrza  zeba  na cwieku gutaperkowym preparat,zakleja  opatrunkiem, i sie  zabek  wybiela,
bo licowki nie masz  na pewno skoro  masz  podejrzany  obiekt w srodku, domyslam sie  ze  wklad kk  czyli koronowo korzeniowy smile

7

Odp: Jak mieć ładniejsze zęby?

a jak można wybielić ząb martwy? paskami się da??

8

Odp: Jak mieć ładniejsze zęby?

błagam o pomoc! strasznie mi ząb mądrości czyli "ósemka" wykrzywiła zęby na dole, jest bardzo głęboko osadzona! a chcę miec koniecznie piekne i równe zęby, jakie najlepiej zastosować metody? Czy można takie usługi brac na kredyt?

9

Odp: Jak mieć ładniejsze zęby?

Ja nie wybielałam zębów, bo taki zabieg wynosi ponad 1000 zł, ale usunięcie kamienia, daje też dużo zębów.
polecam go, bo koszt to około 100 zł. i jest to bezbolesne.

10

Odp: Jak mieć ładniejsze zęby?

Ja też nie wybielam, ale zabiegowo, bo to nie ma sensu. Po prostu dbam o higienę, eliminuję to, co może być dla mnie szkodliwe i w zasadzie tylko dzięki temu mam ładne zęby, z których jestem zadowolona ;-)

11

Odp: Jak mieć ładniejsze zęby?

Czytałam że nawet skład pasty nie jest tak ważny jak prawidłowe szczotkowanie więc cos w tym jest że najlepiej dbać samemu

12

Odp: Jak mieć ładniejsze zęby?

"Kolorowa..." co do kredytowania takich usług, to wydaje mi się, że jak się popyta dentystów kilku to zawsze większa szansa, że któryś się zgodzi - ja bym próbowała.

Ja tak nie raz trafiałam jakąś fartowną cenę za usługi dent.

13

Odp: Jak mieć ładniejsze zęby?

Ja też miałam przez jakiś czas problemy z zębami sad nie należało to do najprzyjemniejszych "doznań". Przez pierwsze dwa dni jak mnie bolał ząb to lekceważyłam to i myślałam, że mi przejdzie. Jednakże po tygodniu bólu musiałam się w końcu udać do stomatologa Na szczęście trafiłam dobrze, bo teraz nie mam problemu z zębem smile

14

Odp: Jak mieć ładniejsze zęby?

Zęby wybiela się zmieniając przyzwyczajenia i styl życia, a nie zabiegami - to nigdy nie będzie trwałe. Jeśli chcecie faktycznie mieć ładne zęby to koniec z fajkami, kawą, wprowadzenie ajony. Same pozytywne zmiany, które będą miały wpływ również na Wasze zdrowie. Zatem czemu z tego nie korzystać?

15

Odp: Jak mieć ładniejsze zęby?

Moja koleżanka zafundowała sobie zgrabny aparacik na zęby. Trochę mnie to zdziwiło, bo myślałam że taką korekcję można wykonywać tylko w młodzieńczym wieku. Na stronie Pani doktor Bogny Cieślik-Szladowskiej dowiedziałam się że taka korekcja możliwa jest w każdym wieku. Czy korzystacie z wizyt u ortodonty?

16

Odp: Jak mieć ładniejsze zęby?

[quote=Kolorowapani]błagam o pomoc! strasznie mi ząb mądrości czyli "ósemka" wykrzywiła zęby na dole, jest bardzo głęboko osadzona! a chcę miec koniecznie piekne i równe zęby, jakie najlepiej zastosować metody? Czy można takie usługi brac na kredyt?[/quote]

mam ten sam problem, ale nie pomogę Ci niestety, bo kazdy przypadek jest inny i werdykt wpowinien wydać specjalista. Nosiłam aparat przez 2 lata, ale ósemki wyszły mi dopiero ostatnio i trochę wprowadziły bałaganu. Skontaktowałam się ze swoim ortodontą i teraz noszę aparat retencyjny, ale z tego co wiem jedna 8 bedzie do usunięcia. Fakt są to drogie rzeczy bo trzeba iść do chirurga, no ale... sama sobie z tym nie poradzisz. Pozdrawiam smile

17

Odp: Jak mieć ładniejsze zęby?

Długo szukałam dobrego stomatologa, ale dopiero po jakimś czasie w końcu trafiłam na kogoś zaufanego i porządnego.
Jestem już jakiś czas po zabiegu i nie ma żadnych komplikacji, co się chwali. Polecam każdemu smile

18

Odp: Jak mieć ładniejsze zęby?

Tak jak pisałam - mam ładne zęby przy samej ajonie i rozsądnym szczotkowaniu. Nie palę i nie piję kawy.
Tak więc chyba jednak zdecydowanie największe znaczenie ma po prostu zadbanie o podstawowe kwestie. Nie sądzicie?

19

Odp: Jak mieć ładniejsze zęby?

Moim zdaniem bardzo ważną kwestią jest posiadanie zdrowych i ładnych zębów. Spotkałam się wręcz z opinią, że są one wizytówką człowieka - od pięknego uśmiechu zależy sposób postrzegania nas przez innych.

20

Odp: Jak mieć ładniejsze zęby?

Ja właśnie niedługo będę korzystała z takich usług. Od daawna się wahałam czy nie skorzystać, bo mam strasznie żółte zęby od papierosów no ale nie jest to tak drogie jakby mogło się wydawać, więc pora zainwestować w swój uśmiech te kilkaset złotych wink

21

Odp: Jak mieć ładniejsze zęby?

Niestety, nie zgadzam się z powyższymi wypowiedziami. Osobiście korzystam z innych rozwiązań i póki co się nie zawiodłam. Nie wiem, dlaczego przedmówcy mają tak złe doświadczenia…

22

Odp: Jak mieć ładniejsze zęby?

Ja szykuję się do zabiegu implantologii. Nie mam jakiegoś wielkiego problemu z zębami, ale podzielam Twoje zdanie, że na ogólne piękno składa się właśnie również uśmiech. Zobaczymy co z tego wyniknie smile

23

Odp: Jak mieć ładniejsze zęby?

Ja wybielałam sobie ząbki jakieś 2 lata temu  . Efekt trzyma się do dziś, ale to chyba dlatego, że nie musiałam ich mocno bielić. Ogólnie dentystka bardzo miła, znała się na tym i dokładnie zapoznała mnie z całym procesem, przy okazji cały czas ze mną rozmawiała smile

24

Odp: Jak mieć ładniejsze zęby?

Licówki dają fajny efekt, niestety ciągle są drogie.

25

Odp: Jak mieć ładniejsze zęby?

Prostowanie najbardziej polepsza ich wygląd.