1

Temat: Prezent dla szefowej

Cześć niedługo święta i u mnie w firmie jest organizowane małe przyjęcie opłatkowe.. Pomyślałyśmy z innymi dziewczynami żeby kupić szefowej jakąś grappę bo bardzo lubi. Tylko zależy nam na jakiejś z wyższej półki. Czy ktoś ma namiary na jakieś dobre grappy ?

2

Odp: Prezent dla szefowej

A nie lepiej kupić jakiś pachnący kosmetyk..?

3

Odp: Prezent dla szefowej

Szefowa nie przepada za kosmetykami.. Niestety. Poszukałyśmy chwilę i mamy fajny sklepik z perfumami, można wybierać przebierać. Każdy coś pod siebie znajdzie. Wesołych smile

Ostatnio edytowany przez Avaria (2017-12-24 16:57:25)

4

Odp: Prezent dla szefowej

A może jakąś modną apaszkę czy naszyjnik w jej stylu?

5

Odp: Prezent dla szefowej

Może nie przepadać za kosmetykami ale na pewno zachwyci się jakimś ponadczasowym perfumem. A teraz nawet można dobrać perfum do pewnych cech charakteru, a nawet stanowiska:))

6

Odp: Prezent dla szefowej

Moim zdaniem świetny pomysł !

Ostatnio edytowany przez Naomii8 (2021-07-18 11:21:53)

7

Odp: Prezent dla szefowej

To może jakiś bon do wykorzystania na masaż albo jakiś inny zabieg w spa, żeby się zrelaksowała:) A dodatkowo fajnie w pakiecie dorzucić jej jakiś perfumik, teraz są fajne promki. Masaż kupowałam ostatnio mamie na urodziny.

8

Odp: Prezent dla szefowej

Rozumiem, że szefowa też pracownikom kupuje prezenty? Bo jeśli nie, to trochę nie rozumiem tego zwyczaju...

9

Odp: Prezent dla szefowej

Pewnie to zależy od firmy. W mojej HR-y mają nawet osobny budżet na urodziny pracowników:)

10

Odp: Prezent dla szefowej

Voucher do SPA ucieszyłby każdego:)