51

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

Jeśli chcesz uzyskać matowe ładne wykończenie to w niskiej cenie polecam  Glazel, jeśli chodzi o kuleczki z Avonu to te rozświetlające posiadają drobinki które świetni odbijają światło, nie jest to taki gruby brokat tylko takie mikro drobinki, a ten brązujący świetny na lato.

52

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

Puder w kamieniu? Zdecydowanie transparenty i to ten od Catrice. Nasza skóra się nie świeci, ale nie zmienia też barwy pod wypływem za ciemnego/jasnego odcienia kosmetyku.  Wygląda to bardzo naturalnie i świeżo. Do tego trudno nim sobie zrobić krzywdę. Cena również jest całkiem dobra...

53

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

Ja mogę odradzić smile Mając mało kasy i potrzebując pudru na JUŻ, kupiłam Idealist Ingrid Cosmetics... mąka. Przecudownie pachnie (mhmm... naprawdę zapach jest obłędny), ale jest mączysty. Błyskawicznie się wyczerpuje i oprósza się straszliwie.

54

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

Pudry z Bell Hypoallergenic, super jakość i świetna kolorystyka!

55

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

Missha Sebum Cut

56

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

Affect - dobre choć nie są tanie.

57

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

> ekstrawagancka napisał/a:

> Puder w kamieniu? Zdecydowanie transparenty i to ten od Catrice . Nasza skóra się nie świeci, ale nie zmienia też barwy pod wypływem za ciemnego/jasnego odcienia kosmetyku.  Wygląda to bardzo naturalnie i świeżo. Do tego trudno nim sobie zrobić krzywdę. Cena również jest całkiem dobra...

A używałaś Essence My Skin Perfector ????  Bo się zastanawiam nad kupnem.

58

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

> > kitka napisał/a: 
A używałaś Essence My Skin Perfector ????  Bo się zastanawiam nad kupnem.

Ja go teraz używam i Ci go polecam. Dobrze się go nosi i długo pozostaje na twarzy.

59

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

W ogóle nie polecam pudrów w kamieniu, bo pył z nich wdycha się przy aplikacji na twarz  - przez co łatwo dostaje się do płuc, a to jest bardzo niezdrowe!!! Pomyślcie o tym, a nie tylko o swoim wyglądzie, który na nic się nie przyda jak wpadniecie w chorobę...

60

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

Jeśli chodzi o puder rozświetlający to polecam light. Na skórze wygląda rewelacyjnie.

61

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

w kamieniu.. hmm, kiedyś używałam rimmel xD teraz tylko sypkie

62

Odp: Możecie polecić jakiś puder w kamieniu?

Affect, drogie ale super wyglądają.