1

Temat: problem - widać podkład na włoskach na twarzy

mam taki problem mam na dwarzy delikatne włoski taki meszek jak by prawie niewidoczne to w ogóle a jak nałoże podkład to niestety to nieładnie wygląda macie jakieś pomysły ??

2

Odp: problem - widać podkład na włoskach na twarzy

najlepiej wydepilować, są takie plastry do twarzy właśnie

3

Odp: problem - widać podkład na włoskach na twarzy

Polecam Epicare - sprężynkę do depilacji twarzy. Można kupić na Allegro i nie tylko. Ja kupiłam właśnie tam za kilka złotych i jestem bardzo zadowolona. Co prawda za pierwszym użyciem do przyjemnych taka depilacja nie należy, ale kolejne już ok, a efekt zadowala i to najważniejsze.

Na You Tube są dziesiątki filmików jak tego użyć, choćby ten: [url]https://www.youtube.com/watch?v=2Ye0QyiwjqE[/url]   ale jeśli wpiszecie w pasek wyszukiwarki "epicare" znajdziecie więcej. Bloggerki z wielu krajów zachwalają, skusiłam się i ja. Mnóstwo dziewczyn z tego korzysta wink Moim zdaniem - rewelacja!!!

Bardzo łatwo się tego używa: wyginamy sprężynkę w łuk i przesuwamy po twarzy pod włos, kręcąc uchwytami w kierunku "do wewnątrz". Sprężynka działa wówczas jak pęsety depilatora - chwyta włoski i usuwa. Tak jak napisałam, za pierwszym razem jest ich dużo stąd lekki ból i szczypanie, ale potem idzie jak z płatka.
Uwaga! Jeśli ktoś ma alergię na nikiel nie powinien dopuszczać do przegrzania sprężynki (tak, jak się długo nią kręci to robi się ciepła).

4

Odp: problem - widać podkład na włoskach na twarzy

A może po prostu mniej podkładu/pudru na twarzy? tongue

5

Odp: problem - widać podkład na włoskach na twarzy

Mi makijażystka poleciła w ogóle zrezygnować z pudru i podkładu w tych miejscach, gdzie są włoski, to ja bym musiała wcale nie używać.

6

Odp: problem - widać podkład na włoskach na twarzy

Ja bym się zdecydowała na depilację, są takie plastry do twarzy

7

Odp: problem - widać podkład na włoskach na twarzy

Jeśli ktoś ma problem z włoskami na tle hormonalnym to korzystanie z kremów i wosku może być kłopotliwe ze względu na konieczność bardzo częstej depilacji. Plasterki są fajne, skuteczne do usuwania owłosienia rosnącego w umiarkowanym tempie.

8

Odp: problem - widać podkład na włoskach na twarzy

Podkład należy nakładać z włosem. Nie wydaje mi się, żeby jakaś duża różnica była w efekcie, ale jednak warto się zastosować. Jeśli włosków jest dużo, zaleca się nawet zrezygnować w tych miejscach z podkładu całkowicie. Tak przynajmniej napisała mi makijażystka (na jednym  z profili na fb mieli kiedyś coś takiego jak pogotowie makijażowe, czy jakoś tak - można było zadawać pytania makijażystce).

9

Odp: problem - widać podkład na włoskach na twarzy

Myślę, że to może byc kwestia sposobu nakładania podkładu. Ja też mam taki delikatny meszek na twarzy przy skroni i jak nakładam podkład palcami to cholernie go widać. Natomiast jak nakładam gąbeczką do makijażu to problemu nie ma. To chyba przez to, że jak nakładam gąbeczką, to podkładu na twarzy jest mniej, ale nadal dobrze kryje. Palcami sie tak nie wyklepie, no i palec nie wsiąknie nadmiaru produktu smile zobacz sobie na youtube jak się nakłada gąbeczką i sprawdź na sobie. Może akurat pomoże smile

10

Odp: problem - widać podkład na włoskach na twarzy

Są plastry do depilacji twarzy, nie bójmy się ich używać:)

11

Odp: problem - widać podkład na włoskach na twarzy

O tak, plastry są fajne, tylko nie wolno ich za długo trzymać, bo zostaje ślad. Ja mam zawsze podrażnioną skórę po nich i drobne ranki, dlatego używam tylko wtedy, kiedy nie muszę następnego dnia nigdzie wychodzić. Próbowałam też depilatora na twarzy i kremu. Z grubymi włoskami sobie nie radzą, z cienkimi tak.

12

Odp: problem - widać podkład na włoskach na twarzy

U mnie też są strasznie widoczne te włoski na twarzy i w sumie nie wiem co z tym fantem zrobić, bo plastry ok - wąsik można zgolić, ale weź wyrywaj włoski z całej twarzy..

13

Odp: problem - widać podkład na włoskach na twarzy

No znam ten problem i najgorsze jest to, ze ja nie nakładam jakiejś wielkiej ilości tego pudru czy tam podkładu tylko tyle co by zakryć i nawet wtedy pokazują się te smutne włoski ;/  myślę, ze faktycznie po prostu będzie trzeba przestać korzystać z kosmetyków akurat w tym miejscach hmm

14

Odp: problem - widać podkład na włoskach na twarzy

Ja mam je widoczne i z podkładem i bez podkładu. Raz na jakiś czas depiluję całą twarz plastrami albo kremem, ale to jest walka z wiatrakami. Mnóstwo kobiet to ma, więc chyba najwyższy czas zaakceptować.

15

Odp: problem - widać podkład na włoskach na twarzy

Plastry są skuteczne i dają dobry efekt, więc dlaczego ich nie stosować?

16

Odp: problem - widać podkład na włoskach na twarzy

jezeli nie są to biale wloski to zapisz sie na depilacje laserowa, pozbedziesz sie ich raz a porzadnie

17

Odp: problem - widać podkład na włoskach na twarzy

> ascent3 napisał/a:

> Plastry są skuteczne i dają dobry efekt, więc dlaczego ich nie stosować?

Może jest uczulona na któryś ze składników?

18

Odp: problem - widać podkład na włoskach na twarzy

Są różne plastry, można kupić takie z mniejszą ilością alergizujących składników...

19

Odp: problem - widać podkład na włoskach na twarzy

Albo cienko nakładać podkład...