51

Odp: Dotacja na biznes

Taki biznes niestety wiąże się ze sporą konkurencją, ale można odnieść sukces nie mówię, że nie. Trzeba jednak mieć bardzo dobre ceny oraz wysoką jakość usług. Zobaczcie sobie hurtownię kosmetyczną  mają dobre ceny, duży wybór wyposażenia typu kosmetyki, meble, akcesoria, urządzenia do wykonywania zabiegów.

52

Odp: Dotacja na biznes

Z pespektywy klienta to moim zdaniem jeśli usługi będą profesjonalne i dobrze wykonywane to jest to dobry pomysł na biznes sama chodzę na zabiegi do salonów z polecenia w których wiem że usługi wykonywane są sterylnie na dobrych produktach u osb po szkolenia czy dobrych szkołach . Ważne są dobre zdjęcia , profesjonalna strona internetowa i takie strony na fb czy instagram na których możemy chwalić się swoimi pracami smile

53

Odp: Dotacja na biznes

Tutaj macie pełne wyposażenie salonu -
Co więcej jest potrzebne? Sami oceńcie, sami dopasujcie, problemów mieć nie powinniście.
Nie ma co ukrywać, że to wszystko jest kwestia dopasowania odpowiednich rozwiązań pod klientów.
A klienci jednak oczekują jakości...

54

Odp: Dotacja na biznes

Witaj! Ja również niedawno otworzyłam salon kosmetyczno-fryzjerski. Powoli biznes zaczyna się rozkręcać. Miałam troszkę łatwiejszy start ponieważ wcześniej przyjmowałam klientki w domu więc kilka stałych wizyt miałam zagwarantowane na początku.

55

Odp: Dotacja na biznes

Salon kosmetyczny wymaga dużego wkładu finansowego, ale jak mamy dobry pomysł i doświadczenie, to jest to opłacalny biznes, wiele kobiet korzysta z takich usług. Jakbyście szukali dobrych jakościowo maszyn do odchudzania typu aquabike, Vacu Magic, warto przejrzeć sobie ofertę  to producent tego typu sprzętu. Mają dobre ceny, potrafią doradzić.

56

Odp: Dotacja na biznes

Pomyśl także o ukończeniu kursów z zakresu technik czy zabiegów, które są obecnie popularne wśród klientek. Na przykład microblading.

57

Odp: Dotacja na biznes

Jeśli zakładasz salon działający lokalnie to polecam Ci ciekawy artykuł ,/ według mnie bardzo przydatny dla nowo zakładanych firm smile

58

Odp: Dotacja na biznes

Wejście w ten temat wymaga sporej kasy.
Musicie wyłożyć duże pieniądze, żeby zapewnić jakość. Dla klientów ta jakość ma ogromne znaczenie.
Trzeba wszystko tak dopasować, żeby ludzie wychodzili od was zadowoleni.
Nie jest celem zorganizowanie wszystkiego po najniższym koszcie.

59

Odp: Dotacja na biznes

no pomysł to nie wszystko, materiały np takie jak cążki, lampy, wszystkie ;akiery, żele do budowy sporo tego jest. koleżanka miesięcznie wydaje około 400 zł na materiały, ale też ma spory przemiał jeśli chodzi o klientki smile

60

Odp: Dotacja na biznes

Ale jakie miałyby one być?

61

Odp: Dotacja na biznes

Popieram ten pomysł-to żyła złota ! Jeśli chodzi o sprzęty to wybieraj takie multizadaniowe  ponieważ zaoszczędzisz miejsce w salonie

62

Odp: Dotacja na biznes

I jeszcze dokładny opis tego, jak wygląda wejście na rynek i o czym trzeba pamiętać . Akurat pod względem inwestycyjnym okres jest super. Każdemu się wiedzie, ale wiadomo - osiągnięcie czegokolwiek sensownego wymaga po prostu czasu.

63

Odp: Dotacja na biznes

Cieszy mnie, że zdecydowałaś się otworzyć własny gabinet kosmetyczny. Czy nie myślałaś nad tym, aby poza standardowymi zabiegami oferować swoim klientkom usługi opalania natryskowego? Jeśli zdecydowałabyś się na to rozwiązanie i poszukiwąła kosmetyków i sprzetu, które mogłyby Ci to umożliwić, proponowałabym zaopatrzyć się w nie.

64

Odp: Dotacja na biznes

Mój salon kosmetyczny działa idealnie, wszelkie nowinki, świetny serwis, szkolenia na nowym sprzęcie, a także świetny kontakt z obsługą klienta – wszystko to sprawia, że mogę rozwijać się i skutecznie budować swój biznes.

65

Odp: Dotacja na biznes

Prowadzimy z siostrą trzy salony kosmetyczne. Współpraca  była chyba najlepszą z decyzji podjętych dla naszego rozwoju. Zależało nam głownie na szkoleniach wdrazajacyh do obsługi urządzeń. Szkolenie pracowników było konkretne i rzeczowe, urządzenia sprawdzają się genialnie.

66

Odp: Dotacja na biznes

Warto pomyśleć o  uzyskaniu finansowania sprzętu, dzięki czemu mogliśmy ruszyć. Do tego są bardzo profesjonalnie przygotowane szkolenia, prowadzone w bardzo milej atmosferze.

67

Odp: Dotacja na biznes

Stały Bywalec kiedy otwierałam swój pierwszy salonik kosmetyczny, zamówiłam większość sprzętu, które zostało mi polecone na targach kosmetycznych. Teraz prowadzę 5 średniej wielkości salonów i również tak kupuję, bo przez te lata nie miałam z nimi żadnych problemów.

68

Odp: Dotacja na biznes

Szukając mebli do salonu, okazało się, że mogę kupić wszystko w jednym miejscu. Meble już dojechały, a teraz czekam na urządzenia, które udało się wziąć w leasing. Meble bardzo dobrej jakości. Nie mogę się doczekać kiedy ruszę ze swoim salonem.

69

Odp: Dotacja na biznes

Ale tu piszą, że dopiero co sprzedaliście poprzedni salon:
pudelek.pl/przedsiebiorczy-rafal-maslak-cieszy-sie-ze-sprzedazy-biznesu-zony

To znów otwierasz nowy....? Nic o tym nie piszą na pudelku big_smile

70

Odp: Dotacja na biznes

> geneviev napisał/a:

> Ale tu piszą, że dopiero co sprzedaliście poprzedni salon:
pudelek.pl/przedsiebiorczy-rafal-maslak-cieszy-sie-ze-sprzedazy-biznesu-zony-mielibysmy-duze-problemy-6537381623970496a

To znów otwierasz nowy....? Nic o tym nie piszą na pudelku big_smile

OTÓŻ JUŻ PROSTUJĘ smile FAKTYCZNIE ZBIEŻNOŚĆ NAZWISK PRZYSPARZA MI NIE LADA ŚMIECHU smile CZĘSTO LUDZIE O TO PYTAJĄ smile MIAŁAM NADZIEJĘ, ŻE ZMIENIŁA NAZWISKO NA MAŚLAK, BO JA JESZCZE NIESTETY RACZEJ SZYBKO NIE ZMIENIĘ smile ZAZWYCZAJ JEST ZABAWNIE WIĘC MI TO NIE PRZESZKADZA smile

71

Odp: Dotacja na biznes

Ja właśnie otwieram mój mały salonik i zrobiłam swoje pierwsze zakupy typu frezarki i tym podobne. Zauważyłam, że sprzęt jest bardzo dobrej jakości. W porównaniu do tego na czym wcześniej pracowałam jest ogromna różnica. Dzięki temu manicure i pedicure robię znacznie szybciej i dokładniej.

72

Odp: Dotacja na biznes

Podoba nam się bardzo współpraca z e-sklepami, bo do każdego klienta podchodzą indywidualnie. Nie ma dla nich znaczenia czy jest to mały salon czy sieć większych. Korzystałam wcześniej z innej firmy i czułam się najzwyczajniej w świecie olewana.  Teraz jak porównuję obroty w stosunku do poprzednich lat to jest duża różnica mimo, że przez pandemię wiele czasu byliśmy zamknięci.

73

Odp: Dotacja na biznes

Ja bym spróbowała sił w branży IT.