1

Temat: Bydgoszcz

Witam i zapraszam do kontaktu osoby z Bydgoszczy, ja mieszkam przy Fordońskiej, miło mi będzie poznać kogoś kto tu zagląda i interesuje się zdrowym stylem życia (jestem wegetarianką).  Zapraszam:)
Alicja, 23 l.

2

Odp: Bydgoszcz

Hej, jestem ze Śremu, ale studiuję w Bydgoszczy, chętnie się spotkam i porozmawiam - mój mail: [email protected]

3

Odp: Bydgoszcz

Szukam singielek w wieku: 30+ do wspólnych rozmów i podbudowywania się na duchu, w gorsze dni... mieszkam na Szwederowie...

4

Odp: Bydgoszcz

Witam wszystkich,
od niedawna mieszkam w Bydgoszczy, chętnie poznam koleżankę w podobnym wieku 30 plus, na wspólne pogaduchy, kawkę lub piwko...
Pozdrawiam!

5

Odp: Bydgoszcz

Chętnie poznam kogoś miłego do wspólnych wypadów na siłownię w CH RONDO, chodzę tam sama co sobotę i brakuje mi fajnego towarzystwa i motywowania się wzajemnie:)

6

Odp: Bydgoszcz

A może wirtualna znajomość? Z opcją spotykania się na babskie pogaduszki już po epidemii...? Mieszkam w centrum, mam 28 lat, uwielbiam pyszne jedzenie, dobre kino, zwierzęta i przyrodę:)

7

Odp: Bydgoszcz

Cześć, Jestem cichą i spokojną osobą przez co grono moich  znajomych nie jest zbyt szerokie choć przy bliższym poznaniu otwieram się coraz bardziej, lubię spacery z relaksem na łonie natury i chętnie poznam koleżankę do wspólnych spacerów czy  pogawędek. Najchętniej z Fordonu.

8

Odp: Bydgoszcz

Często bywam w Bydgoszczy, więc chętnie się spotkam z kimś nowym - jak coś to piszcie na priv:)