1

Temat: Piłka rehabilitacyjna

Chciałabym rozpocząć trening z piłką, ale nie wiem jaką wybrać. Widziałam w kilku sklepach piłki z kolcami, rogami czy w kształcie orzeszka. Nie wiem, które byłaby dla mnie najlepsza. Jestem drobną dziewczyną, która ma lekką nadwagę.

2

Odp: Piłka rehabilitacyjna

najlepiej to zacząć trening z dobrymi chęciami, mnie tam piłka niepotrzebna ani inny gadżet, kiedy mam motywację:)

3

Odp: Piłka rehabilitacyjna

Jasne, ale wiem, że nie wszystkie partie ciała jestem w stanie rozwinąć dzięki bieganiu czy jeździe na rowerze, a nie przepadam za ćwiczeniami, które pamiętam z lekcji wfu,  dlatego szukam fajnego sprzętu do ćwiczeń.

4

Odp: Piłka rehabilitacyjna

Najlepsza będzie dla Ciebie piłka rehabilitacyjna firmy Actimed. Jest polecana przez lekarzy i zrobiona z takiego materiału, że waga nie ma znaczenia. Jest bardzo elastyczna i mocna. Sama z niej korzystam, ćwiczę, siedzę, i jest super. Zwłaszcza że nie nadwyręża kręgosłupa, co jest ważne w tego typu ćwiczeniach.

5

Odp: Piłka rehabilitacyjna

Zagdzzam się, polecam piłkę Actimed. Sama z niej korzystam, uzywam jej codziennie od ponad roku, jest w idealnym stanie, a mój kręgosłup coraz lepszym.

6

Odp: Piłka rehabilitacyjna

Zakupiłam już piłeczkę dla siebie, znalazłam w sklepie Ortopedyczny24, piłka jest bardzo wytrzymała z ABSem, dlatego nie muszę się bać, że pęknie, juz kiedys zdarzyło mi się, kiedy ćwiczyłam na pilce kupionej za 20 złotych na allegro. Zdecydowanie warto ćwiczyć z piłka, szczególnie o tej porze roku, kiedy na dworze zimno.

7

Odp: Piłka rehabilitacyjna

w actimedzie też mają dobre piłki do ćwiczeń (to sklep internetowy, w sieci można znaleźć)

8

Odp: Piłka rehabilitacyjna

A ja mam piłkę z Lidla ,kiedyś była promocja i kupiłam ,te niemieckie rzeczy ,są u nich dobre jakościowo ,mam już ją 2 rok i nic się nie dzieje.

9

Odp: Piłka rehabilitacyjna

tak? a to nie wiedziałam, że były ;p one są dobre na kręgosłup, żałuję, że wtedy nie kupiłam, bo teraz to tylko czeka mnie sanatorium ;( na schorzenia kręgosłupa. A jadę tu: [url]http://www.inwex-turnusy.pl/[/url] nad morze, nie wiem tylko do którego ośrodka.

10

Odp: Piłka rehabilitacyjna

Polecam piłkę hopper, ja mam tą największą ale przy mojej wadze 59 kg  jest odpowiednia

11

Odp: Piłka rehabilitacyjna

Jest dobra na odciążenie kręgosłupa, ja tak ćwiczę:)

12

Odp: Piłka rehabilitacyjna

I do odchudzania też:) Ja tak ćwiczę na uda i brzuch.

13

Odp: Piłka rehabilitacyjna

Ja sobie ćwiczeniami z piłką odciążam kręgosłup:)

14

Odp: Piłka rehabilitacyjna

Fajny relaks tak sobie na niej poleżeć