1

Temat: Problem z przebudzeniem się

Ostatnio mam jakieś dziwne stany zmęczenia rano, chociaż wiem że miszę już wstać to wyłączam budzik i przysypiam, już kilka razy przez to się spóźniałam... Jak nabrać energii, przecież w nocy śpię dobrze i nie powinnam być zmęczona...? Czy to może być z upału, czy to jakaś dolegliwość?

2

Odp: Problem z przebudzeniem się

To może być jakieś sezonowe osłabienie, zawsze warto zrobić podstawowe badania krwi

3

Odp: Problem z przebudzeniem się

To pewnie wakacyjne lenistwo:) Czas na urlop:)

4

Odp: Problem z przebudzeniem się

Evitko, a jak jest w pokoju, w którym śpisz? Czy rano promienie słońca nie nagrzewają Ci pomieszczenia?

Ja mam tak rano i po południu nagle uderza we mnie fala znużenia. Myślę, że to przez upały. Kusi mnie, żeby wspomóc się żeń szeniem, bo pomógł mi na podobne stany, tyle że akurat zażywam leki i dwa suplementy, więc nie chcę przedobrzyć ::-/

5

Odp: Problem z przebudzeniem się

Morfologię mogłabyś dla spokoju wykonać.

6

Odp: Problem z przebudzeniem się

Ja za to budzę się za wcześnie i potem nie mogę zasnąć, a wstać mi się też nie chce:) Macie na to jakiś sposób?

7

Odp: Problem z przebudzeniem się

W ciemne poranki też trudno mi wstać, ale budzę się zwykle dopiero na dźwięk budzika, więc nie mam problemu ze snem rano:)
Może warto poczytać wtedy jakąś nudną książkę? Albo pomedytować w ciszy?

8

Odp: Problem z przebudzeniem się

Latem zupełnie nie mam z tym problemu, ale zimą - koszmar...

9

Odp: Problem z przebudzeniem się

Mi wszystko jedno, jaka jest pora roku, choć przyznaję, że przyjemnie jest, jak rano wpadają do pomieszczenia promienie słońca. Praca na jedną zmianę wyregulowała mi poranne wstawanie, ale na urlopie i w weekendy wracają od razu nawyki późnego zasypiania i wstawania.