1

Temat: Dieta 3D

Znalazłam nową dietę w internecie. Jeszcze o niej nie słyszałam.
Wiecie coś o diecie 3D. Podobno pomaga szybko schudnąć.

Może któraś z Was już ją przetestowała i może podzielić się opinią o niej ?

2

Odp: Dieta 3D

Czyli z cyklu kolejna bzdura dieta cud? ;-)
Krok po kroku jak można trwale schudnąć, bez efektu jojo. Dokładnie na takiej samej zasadzie ja się odchudzałam ;-)
Wszystko się da - trzeba tylko chcieć.

3

Odp: Dieta 3D

Yhym, pewnie tak - dieta 3D - no wiecie co...
ja nie mogę jak czytam te nazwy, które mają zachęcić "nowocześnie" do kupna tego czy tamtego.

4

Odp: Dieta 3D

Wiesz... żeby zachęcić ludzi to od razu ciekawą nazwę sobie wymyślili - ale sądzę, że efekty tej diety będą dokładnie takie same jak we wszystkich innych przypadkach - będą nijakie. Na pewno polecam ćwiczenia. Jak dla mnie sama dieta nigdy trwałych efektów nie da, ale oczywiście próbować możecie.

5

Odp: Dieta 3D

Obecnie nawet żele wspomagające odchudzanie mają takie nazwy, np marki Eveline - 3D, 4D, szkoda tylko że słabo działają...:/

6

Odp: Dieta 3D

Bo samo smarowanie nie odchudza, warto iść na siłownię po nałożeniu żelu, albo pobiegać:)

7

Odp: Dieta 3D

Pewnie już o tym pisałam ale powtórzę smile nie ma diety która daje szybkie efekty to jedna wielka bzdura NIESTETY smile każda dieta musi być dopasowana do człowieka nie można znajdować byle jakiej i z niej korzystać bo może nie przynieść żadnych efektów a wręcz odwrotnie. Tak samo pamiętajmy że sama dieta nie odchudza potrzebny jest też ruch czy to w formie rowerku czy też na siłowni obojętnie jak komu wygodniej smile suplementy + ewentualnie specyfiki powinny być jedynie UZUPEŁNIENIEM dobrej diety i treningu.

8

Odp: Dieta 3D

Z mojego doświadczenia najszybciej sie chudnie w stresie i przy zmartwieniach...

9

Odp: Dieta 3D

Ja to raczej zajadam problemy i tyję, zwłaszcza w biodrach

10

Odp: Dieta 3D

Czy któraś z Was stosowała jakieś tabletki lub soki odchudzające ? Czy to działa odchudzająco?

11

Odp: Dieta 3D

Na temat diety 3 D się nie wypowiem,bo nie stosowałam, a każdemu odpowiada inna. Ja stosuję wysokobiałkową.

12

Odp: Dieta 3D

Ja stosowałam! Tylko wiecie, babeczki, o czym musicie pamiętać - nie wystarczy nasypać do soku kurkumy, a potem zjeść kebaba... Dietę trzeba zmienić na całe zycie wink Ja już nie wróciłam po tej diecie do sztucznych przysmaków - czasem za nimi tęsknię, alwe coraz rzadziej, wyciskane soki są takie smaczne... wink

13

Odp: Dieta 3D

Dieta 3D jest ściemą. Moja koleżanka ją kupiła i była mega zawiedziona. Dodatkowo ona jest niezdrowa. Jak większość "cudownych diet" stworzonych na szybkości dla kasy. Ogólnie najzdrowsze są tradycyjne zbilansowane diety. W odchudzaniu nie chodzi tylko o liczenie kalorii, ale przede wszystkim o prawidłowe nawyki, które w długiej perspektywie zawsze sprawdzają się najlepiej. Mi moja siostra, która studiuje dietetykę poleciała taką dietę zbilansowaną-diety są przygotowywane przez jej starszych znajomych, absolwentów dietetyki na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, więc wszystko jest mega merytorycznie i zdrowo. Dodatkowo, jak kupisz dietę, to dostajesz program, gdzie możesz samemu ją modyfikować.

14

Odp: Dieta 3D

Eh kolejna dieta cud, która pewnie pozwoli schudnąć i ma piękny efekt jojo. Kurcze dziewczyny po prostu zacznijcie jeść zdrowo. To takie proste. Po co szukać cudownych diet. Kup warzywa, wyrzuć słodycze i ćwicz. Nie wierz w cuda tylko w siebie i swoją dyscyplinę.

15

Odp: Dieta 3D

Ładna nazwa,ale zasady jakby podobne jak w innych dietach;)

16

Odp: Dieta 3D

Prawda jest taka, że dietę trzeba stosować ciągle, a nie że przez 2 m-ce sobie odmawiamy kalorii a potem powrót do starych nawyków... Jak się je więcej i kaloryczniej to wiadomo że znowu się przytyje...

17

Odp: Dieta 3D

Lata lecą a zasady są dalej te same:-) Czyli żeby schudnąć trzeba nad tym popracować a nie liczyć na cuda. Zmienić złe nawyki żywieniowe, wprowadzić odpowiednią dietę, ruszać się i do tego cierpliwość. Tylko tyle i aż tyle. Z czasem pojawią się efekty. Na tych super hiper cud dietach, tabletkach i innych takich na odchudzanie korzystają tylko ci co je wciskają nieświadomym ludziom.

18

Odp: Dieta 3D

Tabletki nic nie dadzą jak się nie stosuje odpowiedniego żywienia... A ludzie mają słabą silną wolę i jak się objadają łykając tabletki to potem uważają, że to tabletki nie działają...