1

Temat: Psycholog

Witam. Jakiś czas temu dostrzegłam dziwne zachowanie mojej nastoletniej córki. Przestała spotykać się ze znajomymi, jest przygnębiona. Próbowałam z nią rozmawiać, lecz nie przyniosło to żadnych rezultatów. Postanowiłam znaleźć godny polecenia gabinet psychologiczny, myślę że wizyta u specjalisty pomoże jej oraz nakieruje mnie w jaki sposób mogę jej pomóc. Proszę o polecenie klinik na terenie Warszawy lub Krakowa, dość często odwiedzamy te miasta oraz widziałam, że mają bogatą ofertę specjalistów. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

2

Odp: Psycholog

Ma Pani rację, nie można bagatelizować tego typu zachowania. Mając jakiekolwiek podstawy do niepokoju, lepiej udać się do specjalisty. Godną polecenia kliniką w Warszawie jest Psychomedic. Oferują swoją pomoc w leczeniu wielu poważnych chorób, jedną z nich jest depresja. Warto skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 22 253 88 88 by uzyskać więcej informacji lub zajrzeć na ich stronę internetową.

Ostatnio edytowany przez dorii31 (2020-12-19 20:47:36)

3

Odp: Psycholog

Niestety rozumiem pani niepokój, warto działać jak najszybciej i nie można bagatelizować żadnych niepokojących objawów. Jeśli szuka Pani kliniki w Krakowie, warto skontaktować się z www.centrumdobrejterapii.pl. Oferują pomoc świetnych specjalistów, którzy z pewnością szybko zdobędą zaufanie córki.

4

Odp: Psycholog

Jeśli potrzebujesz jakiegoś "rozweselacza", to może dobrym pomysłem będzie zdalna konsultacja z lekarzem, a nie z psychologiem?