376

Odp: Co zrobić na kolację?

Sos na kolację? Trochę ciężki, chyba że taki na jogurcie 0%... Ja sobie co najwyżej pozwalam na gotowane jajko i chudą szynkę, i to ok . 18.00 nie później

377

Odp: Co zrobić na kolację?

Ja tam wcinam co chcę. Chodzę spać bardzo późno, więc gdybym jadła o 18:00, to czekałoby mnie jeszcze pół "dnia" bez jedzenia.

378

Odp: Co zrobić na kolację?

Dzisiaj chyba świeże buły z masłem, sałatą, pomidorem, ogorkiem i jajkiem

379

Odp: Co zrobić na kolację?

> Anays napisał/a:

> Sos na kolację? Trochę ciężki, chyba że taki na jogurcie 0%... Ja sobie co najwyżej pozwalam na gotowane jajko i chudą szynkę, i to ok . 18.00 nie później

Żeby żyć trzeba jeść - ja bym na tym umarła wink

U mnie na kolację muszą być klasyczne węgle (najlepiej kasza), do tego dużo warzyw i jakieś orzechowy czy nasiona smile Jem ok. 19:00, nawet 20:00 i nie robi mi to krzywdy smile

380

Odp: Co zrobić na kolację?

Kolacja jednak nie powinna być ciężkostrawna... Wystarczy że zjem sycące śniadanie i spory obiad, więc po południu i wieczorem to już tylko takie lekkie przystawki, np. pomidorki ze śmietaną:)

381

Odp: Co zrobić na kolację?

Dzisiaj mam pieczona bagietke z maslem czosnkowym, do tego salatka z pomidorow

382

Odp: Co zrobić na kolację?

Ostatnio często robię jabłka opiekane w cieście naleśnikowym, trochę posłodzonym i z cynamonem - polecam:)

383

Odp: Co zrobić na kolację?

Ja ostatnio na kolacje robie sobie kanapki z typowo letnimi produktami - twarozki, ogorku, pomidory, salata, jajka. Pysznosci smile

384

Odp: Co zrobić na kolację?

> emilia_s292 napisał/a:

> Nie mam już pomysłów na kolację...co proponujecie?

moze spróbuj to indyk w warzywach tj marchewce i cukinii .  U nas zawsze smakuje i wychodzi bardzo dobre. Szybko sie robi, to proste danie, bardzo sycące i zdrowe zarazem. Na pewno wszystkim domownikom przypadnie do gustu.

385

Odp: Co zrobić na kolację?

Ostatnio na kolację robię naleśniki z serkiem waniliowym i odrobiną kakao, dodajcie je do ciasta i zobaczycie jakie pyszne!

386

Odp: Co zrobić na kolację?

Moja ulubiona kolacja to pokrojone pomidorki w śmietanie z przyprawami i kawałkami mozzarelli:)

387

Odp: Co zrobić na kolację?

tosty z serem i szynką smile

388

Odp: Co zrobić na kolację?

Gdy nie mam czasu na przygotowanie kolacji to wówczas sięgam po sałatkę makaronową z brokułem, którą kupuje w osiedlowym sklepie, Jest bardzo pożywna i bardzo smaczna.

Ostatnio edytowany przez Aza (2021-01-25 21:27:11)

389

Odp: Co zrobić na kolację?

A znacie azjatyckie mrożonki? Pyszne danie mrożone z kurczakiem i makaronem po azjatycku. Gotowe w około 10 minut, a naprawdę pyszne i skład ma świetny. Ostatnio kupiłam kilka paczek na zapas smile

390

Odp: Co zrobić na kolację?

U nas dziś o dziwo pogoda pozwoliła na grill, więc były domowe burgery

391

Odp: Co zrobić na kolację?

Krewetki z ryżem, bardzo smaczne, doprawione sosem sojowym. Szybko gotowe, lekkie, ale pożywne danie. Bardzo nam smakowało.

392

Odp: Co zrobić na kolację?

Mi na diecie zostało jedzenie sałaty. Dobrze, że lubię big_smile
Tak więc sałatka z mozarellą, pomidorami, młodym selerem, koperkiem, oliwą.

393

Odp: Co zrobić na kolację?

A u mnie dziś kolacja mięsno-serowa - dzieciaki uwielbiają bułeczki z mozzarellą i kurczakiem ;D

394

Odp: Co zrobić na kolację?

u nas to róznie - czasami jest nic, czasami jest obiadokolacja - to zależy smile. Wczoraj np kupiłam  bagietki z oliwkami i boczkiem a do tego sałatka z piersi indyka, pomidorków koktajlowych i sałaty - wszystko polane oliwą - niby takie nic a pychotka.

395

Odp: Co zrobić na kolację?

Mięsa na grilla nakupowałam wczoraj. Więc dziś będzie grill, do tego jakąś sałatkę zrobię i będzie pycha smile

396

Odp: Co zrobić na kolację?

Właśnie robię sałatkę warzywną.