1

Temat: DJ czy zespół?

Mam pytanie- czy u kogoś na weselu do tańca przygrywał zespół ? Słyszałam, że są bardzo dobrzy w tym co robią i  graja różnorodną muzykę " dla każdego" smile Ale znów DJ jest bardziej nowoczesny...  Mam jeszcze czasu trochę do slubu ale już pomału szukam kogoś do zapewnienia muzyki...

2

Odp: DJ czy zespół?

Fajnych zespołów jest dużo, wystarczy popytać znajomych i zaraz polecą jakiś odpowiedni

3

Akurat wiem jak Ci grają. Trzeba do nich odpowiednio wcześniej się odezwać, bo są rozchwytywani. Mi osobiście bardzo przypadli do gustu smile Świetna zabawa była smile

4

A może warto postawić na DJ'a? Teraz to chyba na topie? Dużo dobrych recenzji zbiera dj, chyba nie bez powodu, bo stawia na muzykę dla 3 pokoleń, umilanie przerw jest jego zaletą no i świetnie prowadzi wszelkie stałe punkty wesela jak toasty czy oczepiny. Myślę, że łatwiej z nim będzie "dogodzić" wszystkim gościom?

5

Ja bardziej na wesele polecam DJa. Długo się zastanawiałem nad wyborem Zespół vs DJ. Jednak zaletą wodzireja jest to, że gra oryginalne wersje utworów, dzięki czemu każdy utwór jest inny a nie na tą samą barwę.

6

Ja wolę DJ'a niż zespół, bo najczęściej grają badziewnie...

7

jeśli masz zaufany zespół to jestem za zespołem smile lepsza energia jest!!