26

Odp: Cera bez zmarszczek

Naprawdę nie umiesz znaleźć ofert w google? To podpowiem, że nawet w aptece po sąsiedzku je dostaniesz, bo teraz to bardziej drogerie są niż apteki big_smile

27

Odp: Cera bez zmarszczek

U mnie w aptece ich nie ma (a szkoda, fajnie by było big_smile) kupuję zazwyczaj w sieci ;-)

28

Odp: Cera bez zmarszczek

Ja ostatnio  mocno ograniczyłam używanie kosmetyków, jak poczytałam, jakie mają szkodliwe składniki. Niestety, ale bywa że naturalnym nazywa się produkt, który ma zaledwie 2% naturalnych składników, za 98 % to chemia... Uważajcie na składy bo marketingowcy lubią nas robić w bambuko...

29

Odp: Cera bez zmarszczek

Najdłużej cerę w dobrej kondycji utrzymują olejki. Na kremy szkoda po prostu kasy.

30

Odp: Cera bez zmarszczek

Tu się z Tobą zgodzę, kiedyś to się płaciło ogromną kasę za kosmetyki z morza Martwego,a teraz wygoda i dostępność kosmetyków online jest duża, z czego się bardzo cieszę.Przerzuciłam się z szarego mydła na mydełko z czarnym błotem i jest o wiele lepsze dla mojej skóry, skóra zdrowsza:)

31

Odp: Cera bez zmarszczek

Ja używam serum na zmarszczki zamiast kremu, bo ma bardziej skoncentrowane działanie.

32

Odp: Cera bez zmarszczek

Ja bardzo uważam na skład bo mam dosyć wrażliwą cerę i dużo kremów sprawiało, że po kilku dniach użytkowania byłam cała czerwona, lub wysypana. Dopiero przy stosowaniu serum i kremu pozbyłam się przebarwień i stan mojej skóry się bardzo poprawił. Lubię te kosmetyki, mają bardzo dobry skład i szybko się wchłaniają więc mogę użyć spokojnie przed pracą i nałożyć sobie makijaż. Mogę wam śmiało polecić, kupowałam w aptece ale można zamawiać też na stronie.

33

Odp: Cera bez zmarszczek

Na zmarszczki super pomaga olejek, doskonały jest. Świetnie wspomaga opalanie, a i skóra nie jest jak galareta bo ją ujędrnia i odpowiednio nawilża

34

Odp: Cera bez zmarszczek

Gaba, to chyba jakichś specjalnych kosmetyków musisz używać. Które są na tyle delikatne, że nie masz po nich opisywanych objawów?

Nedulka, o jakim olejku piszesz?

35

Odp: Cera bez zmarszczek

Zmarszczki to norma przy już nie najmłodszym wieku i nie ma co się obawiać, moja ciocia to ekspertka w tym dziale, a ja z nią mam super kontakt, więc wiem z czym możesz się mierzyć.