26

Odp: Dobry krem pod oczy ?

Omm... dwie stówy? Na razie nie na moją kieszeń, ale chciałabym bardzo, żeby było mnie stać na takie kosmetyki big_smile

27

Odp: Dobry krem pod oczy ?

Ja polecam  krem pod oczy na kontur oka.
Daje efekt takiego napięcia okolicy oka i wypełnienia zmarszczek. Nie usunie ich, ale ładnie wygładza. I do tego polecam go najpierw wklepać, a później użyć schłodzonego rollera jadeitowego. Z rana twarz jest nie do poznania.

28

Odp: Dobry krem pod oczy ?

Najlepiej to mi wygładza zmarszczki baza pod makijaż big_smile Takie małe oszustwo wink

Rollera używam czasem podczas wykładów online, żeby zająć czymś ręce. Fajna sprawa, tylko brakuje mi systematyczności, jak zresztą we wszystkim. Najchętniej to leżałabym z jadeitową opaską/maską na oczach, tylko mnie jej ceny odstraszają. Ma to ktoś? Warte uwagi?
Stosowałam do tej pory takie żelowe, ale w nich z czasem ten żel zmniejsza objętość i trzeba wymieniać na nową, a jadeit jednak byłby na zawsze.

29

Odp: Dobry krem pod oczy ?

Kawowy Less is more - teraz mam i chyba już przy nim zostanę...

30

Odp: Dobry krem pod oczy ?

Widzę, że ma wysokie noty na Wizażu. Właśnie teraz jest na niego świetna promocja w Hebe (28 zł przy cenie regularnej 40 zł), więc biooooorę i bedę testować smile