1

Temat: Odśnieżanie

Jeśli macie co roku ten problem, że nie macie czasu odśnieżać, to warto spróbować sposobu z rozkładaniem na śniegu słomkowych długich mat, po ktorych sobie przejdziecie.  poźniej wystarczy je oczyścić i zwinać.

2

Odp: Odśnieżanie

Temat na czasie big_smile

3

Odp: Odśnieżanie

Każdy szuka ochłody.
A może komuś telewizor śnieży, nie krytykuj koleżanko ;p

4

Odp: Odśnieżanie

ja odśnieżam tylko tyle ile muszę, żeby dotrzeć do chodnika:)

5

Odp: Odśnieżanie

Ale że zaraz ma spaść śnieg...? Ja jestem przeciw!

6

Odp: Odśnieżanie

Musisz zebrać miliard podpisów... inaczej nie da rady ;p

7

Odp: Odśnieżanie

Co to firmy z pierwszego posta - warto sobie zobaczyć jak wygląda ich praca.

8

Odp: Odśnieżanie

Na moim osiedlu jest nowa droga z kostki kierowcy pługów boją się to odśnieżać, zresztą dokładnie się nie da, bo jest wypukła w środkowej części, żeby woda spływała po obu stronach do takich płytkich rynsztoków-korytek. Co więcej, na niektórych uliczkach osiedla wejścia do domków są po obu stronach, na mojej po jednej i panowie te swoje spychacze ustawiają tak, że zamiast tworzyć zaspy po tej stronie, gdzie nie ma wejść/wjazdów, odgradzają mieszkańców od uliczki śniegowym murem po tej stronie, gdzie są furtki i bramy big_smile

9

Odp: Odśnieżanie

W moim mieście wisiał w tamtą zimę wielki baner gdzie ktoś oferował usługę ODŚNIERZANIE ...

10

Odp: Odśnieżanie

Hue hue ... ciekawe na czym ona polega big_smile

11

Odp: Odśnieżanie

U nas zimą zawsze jest sporo śniegu i mamy co odśniezać. Zastanawiam się nad poszukaniem osoby która bedzie nam odśnieżać podjazd i chodnik przed domem. Przyda się taka pomoc bo my już nie dajemy rady a mamy jeszcze wiele innych obowiązków.

12

Odp: Odśnieżanie

Można posypać takim środkiem, który działa całą zimę, jest bielszy od soli i już go widuję nap. na parkingach przed hipermarketami

13

Odp: Odśnieżanie

Ile takie odśnieżanie kosztuje?

14

Odp: Odśnieżanie

Sam koszt tego środka - to chlorek magnezu albo chlorek wapnia -  to musisz sobie porównać w różnych sklepach, bo rozsypanie go to już nie jest koszt:)

15

Odp: Odśnieżanie

Jednak sól wychodzi taniej, zwłaszcza że można kupić minejszą ilość, bo sprzedają ją na kilogramy;) A jak snieg jest kilka razy w ciagu zimy to nie ma co robić zapasów, mnie w zeszłym roku wyszły 2 kg na posypanie podjazdu i miejsc do przechodzenia z domu do ulicy.

16

Odp: Odśnieżanie

Ja tak bardzo tęskniłam za śniegiem, że teraz, kiedy wreszcie spadł, nie próbuję nawet odśnieżać big_smile

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2021-01-17 23:12:59)

17

Odp: Odśnieżanie

W końcu śnieg sam zginie:) Jednak przejście przez zaspę gdy trzeba wyjść w końcu z domu, też przyjemne nie jest...

18

Odp: Odśnieżanie

Jak można nie mieć czasu na odśnieżanie, to chwila

19

Odp: Odśnieżanie

Ważne jest też zadbanie, żeby po odśnieżeniu nie było ślisko ....