51

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

Serum nawilza i odzywia, nie wiem na jak dlugim efekcie ci zalezy, ale tutaj masz piekne wlosy przez 2 miesiace smile jest tez keratynowe prostowanie, ale ono jest troche drozsze i polega tez na nablyszczeniu i wyprostowaniu wlosow

52

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

Można spróbować maski z aloesem albo olejowania, jeśli nie przetłuszczają się.

53

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

Dziewczyny, jak macie mocno zniszczone włosy a do tego regularnie je farbujecie to polecam zmienić tradycyjną farbę na naturalną, mi bardzo przypasowała farba, która nie ma w składzie amoniaku, dzięki czemu mogą ją stosować alergicy i osoby z wrażliwą skórą. Dodatkowo doskonale kryje siwe pasma, wygładza włosy i dodaje im blasku - zawiera cenne olejki naturalne, dzięki którym włos staje się grubszy i efektownie błyszczy

54

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

Kupuję tylko profesjonalne produkty fryzjerskie

55

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

zabieg kreatynowy smile na zniszczone włosy by odbudowac

56

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

Najlepiej złożyć fryzjerce reklamację, niech je ratuje tymi drogimi maskami, ale już bez opłat smile
Albo obciąć tyle ile się da i czekać aż odrosną. Włosy są martwe więc można tylko poprawić ich wygląd, a nie zregenerować całkowicie...

57

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

Olejowanie, dobre odżywki, płyny do skóry głowy, prawdopodobnie zmiana diety też sie przyda.

58

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

Lepiej obciąć zniszczoną partię włosów, bo inaczej rozdwoją się też te zdrowe...

59

Odp: Zabiegi na zniszczone włosy

Ja sobie robię co tydzień olejowanie i włosy są super miękkie i nie łamią się.