1

Temat: Słodkości na święta :)

Dziewczyny, jakie macie pomysły na słodkości na święta? Znudziły mi się już po prostu pierniczni, sernik i makowiec. Zaszalałabym, ale zeby było to dalej w światecznym klimacie smile Podrzucicie jakies inpiracje?

2

Odp: Słodkości na święta :)

Polecam te: ciasto marchewkowe, zebra, murzynek,szarlotka z wiórkami kokosowymi:)

3

ja na stronie polomarketu znalzlam fajny przepis na krem piernikowy z jablkami, brzmi fajnie smile i od razu wszystkie skladniki mozna w jednym sklepie kupic smile

4

Uwielbiam pierniki, na każde święta piekę te ciasteczka:)

5

Zawsze można wybrać jakiś nowy wariant tych ciast. Nie wyobrażam sobie świąt bez maku, ale faktycznie korzystanie zawsze z tych samych przepisów może być monotonne.

6

Ja uwielbiam słodkości i w śwwięta muszą być jednak zazwyczaj wszystko piekę kilka dni przed świętami.
Teraz jednak skupiam się na ozdobach świątecznych i prezentach. Dla kilku osób nie mam jeszcze prezentów i zastanawiam się nad podarowaniem takiej [url]http://www.euro.com.pl/cms/karta-podarunkowa.bhtml?link=prodsg[/url] karty podarunkowej. Myślice, że to dobry pomysł ?

7

Na święta dla dzieci najlepsze są pierniczki, a jeszcze lepiej jak upieką je same...