1

Temat: Skręcanie włosów

Co skręca włosy oprócz oczywiście lokówki? Jakimi kosmetykami wspomagacie to kręcenie? Wiem, że jest to możliwe, ale nie wiem co jest skuteczne.

2

Odp: Skręcanie włosów

Ja zaplatam mokre włosy w cienkie lub grubsze warkoczyki i rano mam fale jak po dobrej lokówce:)

3

Odp: Skręcanie włosów

Są różne kosmetyki skręcające włosy, najlepiej poprosić o stylizacje w salonie fryzjerskim. Ja polecałabym kerastase  Wtedy będziesz mieć idealny skręt.

4

Odp: Skręcanie włosów

Ja skręcałam na prostownicy smile ale też można robić z papieru ruloniki i zakręcać mokre włosy na noc, lub na wałki smile Podobno super efekty są smile

5

Odp: Skręcanie włosów

Lekkie fale uzyskasz po zrobieniu koczka na czubku głowy. Najlepiej zawinąć lekko wilgotne włosy i pójść spać. Oprócz lokówki, to papiloty, mokre chusteczki albo na opaskę. A co do kosmetyków, to w drogeriach jest mnóstwo. Poleciłabym coś do psikania, pianki raczej obciążają włosy.

6

Odp: Skręcanie włosów

Może spray utrwalający do włosów Wellaton firmy Wella? smile

7

Odp: Skręcanie włosów

Ja skręcam mokre włosy i pozwalam im tak obeschnąć. Dzielę je na dwie części i przez kilkanaście minut co chwilę je sobie ciasno palcem kręcę i puszczam je tak zwinięte. Są potem naturalnie i ładnie zakręcone.

8

Odp: Skręcanie włosów

zastosuj kertynowe prostowanie włosów moja droga!  może i drogi zabieg [domowym sposobem taniej] ale naprawdę warto, masz spokój na kilka miesięcy!

9

Odp: Skręcanie włosów

Też mam taką szczotkę i rownież polecam, bardzo dobrze kręci włosy wink

10

Odp: Skręcanie włosów

Ogólnie starczy 10 min żeby zrobić naturalne loczki i nie wymaga to  żadnej sprawności manualnej wink Kosmetyki same raczej ci nie skręcą, jak już to może żel lniany, czasem wgniatam na wieczór ale bardziej efekt delikatnych fal. A jeśli chodzi o trwałość to tą lokówką im dłużej czas ustawisz tym dłużej będą ci się trzymać (cały dzień na spokojnie), ewentualnie jakiś lakier smile

11

Odp: Skręcanie włosów

Ja czasem robię sobie takie delikatne loki prostownicą. Efekt wychodzi naprawdę ciekawy

12

Odp: Skręcanie włosów

Ja kręcę włosy warstwowo i to sprawia, że wydaje się, że jest ich więcej big_smile Parę fajnych sposobów podłapałam tutaj)

13

Odp: Skręcanie włosów

Lokówek jest sporo jednak ja postawiłabym na coś lepszego by służyła nam dłużej. Ja mogę polecić Ci lokówki z termoregulacją. Mają spory wybór, ceny według mnie są dość dobre i jest długa gwarancja.Myślę, że będziesz zadowolona z ich sprzętów.

14

Odp: Skręcanie włosów

Ale jak? Sama nakręca i to jest pracochłonne? Czy trzeba po małym paśmie włosów skręcać? Nie bardzo zrozumiałam.

15

Odp: Skręcanie włosów

Moje sie nie chcą kręcic ani lokówki ani prostownicą wiec je zostawiłam, niech sobie będa jakie chcą, przynajmniej ich nie niszcze dodatkową wysoką temperaturą

16

Odp: Skręcanie włosów

Moje są proste jak druty, więc żeby się kręciły, muszę robić całe przedsięwzięcie na pół dnia, najpierw umyć, na wilgotne nałożyć piankę, zakręcić, potem jeszcze ciepłe loki przypiąć wsuwką, żeby sobie tak stygły, a na koniec polakierować. Efekt - mam beton na głowie big_smile:D:D:D:D:D:D jednak jeśli nikt ich nie zmaca i się nie zorientuje, że są sztywne, to z daleka wyglądają ładnie.

17

Odp: Skręcanie włosów

konce prostownica albo na szczotke przy suszeniu smile

18

Odp: Skręcanie włosów

Ja skręcam na prostownicy, ale to niszczy włosy, zresztą jak ich prostowanie i suszenie. Preparatów żadnych nie stosowałam do tej pory, ale zapewne są takie, które warto wypróbować. Śmiejcie się lub nie moja babcia, zawsze mówiła, że w jej czasach najlepsza na to była deszczówka. Chyba coś w tym jest bo jak tylko zaczyna padać, to moje włosy szaleją, każdy odkręca się w inną stronę.

19

Odp: Skręcanie włosów

Z natury masz typowe krecone wlosy czy takie lekkie fale? Bo ja np. mam bardzo krecone i uzywam takich specjalnych kosmetykow (szampon plus odżywka). I po nich mam fajny naturalny lepsze skręt smile Dzieki temu na co dzien nie musze uzywac lokowki ani nic zawijac na glowe na noc. Plus jest tez taki, ze latwiej mi wlosy rozczesac, bo nie plączą się.

20

Odp: Skręcanie włosów

Podstawą jest porządna falownica.
Jeśli faktycznie postawicie na jakościowe rozwiązanie, to na bank będziecie zadowoleni. Wiadomo - fale też trzeba umieć robić, ale bez odpowiednich narzędzi daleko nie zajedziecie. Podstawą są po prostu konkretne umiejętności.

21

Odp: Skręcanie włosów

Ja robię fale prostownicą, skuteczna i delikatna. Moje włosy naturalnie trochę falują, ale sie przy tym strasznie puszą, jak je pofaluję prostownicą, to przynajmniej sa gładkie i nie elektryzują się.

22

Odp: Skręcanie włosów

> kaweczka napisał/a:

> Ja robię fale prostownicą, skuteczna i delikatna. Moje włosy naturalnie trochę falują, ale sie przy tym strasznie puszą, jak je pofaluję prostownicą, to przynajmniej sa gładkie i nie elektryzują się.
Dziewczyny z delikatniejszymi włosami mogą sobie pozwolić na prostowanie i robienie fal. Mojej siotrze kupiłam i jest super zadowolona z niej i chociaż używa częto to ja nie widże zeby coś w stanie jej włosów się zmieniło.

23

Odp: Skręcanie włosów

Mi wystarczy jak zaplotę wilgotne wlosy na noc i rano mam skręcone jak należy:)

24

Odp: Skręcanie włosów

U mnie ten patent nie działa, nie wiem o co chodzi ale zawsze jak zaplatam włosy na noc to rano są dalej mokre, wolę już sobie pokręić włosy lokówką jak mam taką ochotę, mam fajny sprzęcik, szybko robi się nią loki i długo się trzymają

25

Odp: Skręcanie włosów

Lokówki są skuteczne ale mi wysuszają włosy na końcach...