101

Odp: Problemy z kręgosłupem

Na kręgosłup świetnie działają zabiegi fizjoterapeutyczne. Lekarz zalecił mojej mamie takie zabiegi na bolący kręgosłup i wybrala się na tydzień do hotelu verde montana w kudowie zdroju. Tam na miejscu dobrali jej indywidualne zabiegi i wróciła po nich jak nowa.

102

Odp: Problemy z kręgosłupem

A ja polecam Wam prądy, masaże, ćwiczenia indywidualne - wszystko to mi bardzo pomogło.
Praktycznie od okresu dojrzewania mam problem z kręgosłupem, ale nie chciałam słuchać lekarzy smile a teraz została tylko rehabilitacja.
Masaże dodatkowo na odprężenie, szybko pozbyłam się bólów kręgosłupa.
Ja się leczę prywatnie w Ortholine w Zielonej Górze, ale wiele jest dobrych Klinik w dużych miastach, które posiadają sporo zabiegów łagodzących ból.
Jakby ktoś był zainteresowany, tutaj link:

103

Odp: Problemy z kręgosłupem

U mnie problemy z kręgosłupem jakoś rok temu się pojawiły i tak jakoś chodziłam od lekarza do lekarza i nic nawet sama w domu ćwiczyłam, w końcu wybrałam się na rehabilitacje do szpitala w Komorowicach na 2 tygodnie i po tym dopiero mi przeszło. Więc warto korzystać z takich rehabilitacji bo pomagają wrócić do zdrowia i normalnie funkcjonować.

104

Odp: Problemy z kręgosłupem

Najlepiej z tego rodzaju problemami zdrowotnymi zwracać się do specjalistów, mi pomogli w  , to Centrum działa od niedawna ale już wielu lekarzy je poleca, zwłaszcza jeśli chodzi o rehabilitację bo mają tam nowoczesny sprzęt i dobrych fachowców.

105

Odp: Problemy z kręgosłupem

W przychodni to ci raczej nie pomogą. Ewentualnie wypiszą skierowanie i poślą na zdjęcie rentgenowskie, które na 99% wykaże, że nic ci nie jest. Podczas ciąży musiałaś dźwigać dodatkową osobę, więc twoje mięśnie pleców na pewno są teraz mocno przeciążone. Na twoim miejscu wybrałbym się gdzieś prywatnie - do fizjoterapeuty lub masażysty. Ja chodzę do:   i bardzo mi to pomaga. Nie wiem skąd jesteś, ale na początek znajdź dobrego masażystę w okolicy i powinno wystarczyć. Jeśli nie, to poszukaj fizjoterapeutę.

106

Odp: Problemy z kręgosłupem

Na bolący kręgosłup to jedynie zabiegi. Ja byłam akurat w hotelu verde montana w kudowie zdroju z polecenia mojego lekarza. Pojechalam sobie na 5 dni, podczas których codziennie miałam zabiegi na kręgosłup. Bardzo mi to pomogło.

107

Odp: Problemy z kręgosłupem

Ja kiedyś miałam duże problem z kręgosłupem. Szczególnie w odcinku lędźwiowym. Siedzący tryb pracy, skłonności genetyczne. Po badaniach lekarz zalecił mi rehabilitacje. Zapisałam się prywatnie na zabiegi w  (Sopot, Gdynia, Gdańsk). Trochę pieniędzy na to poszło, ale teraz przynajmniej nie czuję takiego dyskomfortu w kręgosłupie.

108

Odp: Problemy z kręgosłupem

Jeśli masz problemy z kręgosłupem to powinnaś iść do specjalisty. Też miałam ten problem, przez siedzącą pracę i koleżanka powiedziała, że jest pod opieką neurologa z Łodzi , dzięki któremu jej plecy są w o wiele lepszym stanie. Faktycznie, mnie ten lekarz też bardzo pomógł, co prawda musiałam też dużo pracy swojej włożyć w codzienne ćwiczenia, ale nareszcie nie odczuwam dyskomfortu.

Ostatnio edytowany przez karolinakkk (2017-10-31 10:17:51)

109

Odp: Problemy z kręgosłupem

mi w bólach kręgosłupa bardzo pomogła zmiana materaca na ortopedyczny, wykonany z latekstu. jest podzielony na 7 stref i dopasowuje sie ksztaltem do ciala, dzieki czemu kregoslup ma odpowiednie podparcie -

Eh dziewczyny ja już próbowałam wszystkiego, domowych sposobów, zabiegów, czytałam artykuły jak ten , ale nic nie pomaga, praca w sklepie 12h bez siedzenia i mój kręgosłup nie daje rady. Macie jakiegoś dobrego lekarza w Radomiu? Okolicach? Jest coraz gorzej hmm

110

Odp: Problemy z kręgosłupem

Mi pomaga joga, oczywiście nie są to zaawansowane ćwiczenia, ale takie prostsze. Pomagają rozciągnąć i rozluźnić napięte mięśnie.

111

Odp: Problemy z kręgosłupem

Mnie bardzo pomagają zabiegi krioterapii. Mam problem z kolanami i faktycznie taka seria zabiegów stawia mnie na nogi. Bardzo pomaga mi fala uderzeniowa na kolana jest idealna.