26

Odp: Sklepy sportowe

Na [url=http://www.regatta.pl]www.regatta.pl[/url] są często wyprzedaże, a nawet jak nie ma to regularne ceny ubrań sportowych są i tak dużo niższe niż w większości stacjonarnych sklepów. A marka naprawdę spoko - dużo rzeczy sportowych, ale i takich wygodnych, na co dzień.

27

Odp: Sklepy sportowe

Martes mnie mocno rozczarował... rozumiem, że w okresie przedświątecznym jest problem z terminami, wysyłkami itd. ale naprawdę inne sklepy, w których coś zamawiałam, poradziły sobie doskonale, a Martes zawiódł. Minęły dwa tygodnie od otrzymania należności za zamówienie przy wysyłce kurierem i cicho sza...
Zaproponowano mi w ramach przeprosin bon z 10% rabatem do wykorzystania przez najbliższe 30 dni, co mnie tylko wkurzyło, bo dla mnie to żadna rekompensata, tylko dla nich zysk, jeśli tak szybko zrobię kolejne zakupy. Taki bon powinien mieć ważność co najmniej 3 miesiące.

28

Odp: Sklepy sportowe

Najczęściej szukam okazji w typowych sieciówkach sportowych. Zwykłe sklepy nie moga sobie pozwolić na takie rabaty.

29

Odp: Sklepy sportowe

Ja tak samo. Decathlon to może nie najlepsza jakość, ale nigdy nie robią problemów z reklamacją, dzięki czemu mają we mnie stała klientkę i uwielbiam ich promocję "Końcówki serii".

30

Odp: Sklepy sportowe

Ja najczęściej kupuję tam buty, są fajne okazje nie tylko online.

31

Odp: Sklepy sportowe

Jakościowo Decathlon nie jest taki zły ale w sumie to tam jest tyle towaru, że nie sposób wszystko ogarnąć. Te najtańsze serie produktów sprzedawane pod własnymi markami mogą być słabe.

32

Odp: Sklepy sportowe

To zależy jak często się ich używa - u mnie i markowe szybko się niszczą bo używam ich często

33

Odp: Sklepy sportowe

Decathlon niby taki duży, ale jeśli chodzi o odzież, to wybór okazuje się dla mnie za mały. Spodnie mają fajne, tu jestem w stanie znaleźć coś dla siebie, ale koszulki... słabo. Fajnie by było, gdyby mieli większy asortyment.

Z tych tańszych ciuchów marek własnych na dłuższą metę nie sprawdziły się u mnie spodenki do jogi i jedne legginsy. Materiał źle leżał, szybko się rozciągał. Dobrze wyglądał po praniu, przez kilkanaście minut od założenia. Co prawda był taki przyjemny, oddychający i na początku byłam zadowolona, ale jednak wolę ubrania, które nie defasonują się tak szybko.