1

Temat: Sylwestra czas planować

Zastanawialiście się jak spędzicie tegorocznego Sylwestra? Mój plan to pojechać gdzieś na narty w tym okresie. Spędzaliście w ten sposób Sylwestra, jak go oceniacie, jakieś propozycje miejsc?

2

Odp: Sylwestra czas planować

Najlepszy sylwester to polskie góry, kulig i szampan na stoku:)

3

Odp: Sylwestra czas planować

My w tym roku też mamy w planach wypad w góry połączony z imprezą sylwestrową.Myśleliśmy,że jak co roku wyjedziemy gdzieś w nasze góry,ale znajomi namawiają nas na wyprawę na Ukraine do miejscowości Bukowel,byli tam w zeszłym roku i bardzo im się podobało.Narazie czekam,aż przedstawią szczegóły swojej oferty smile

4

Odp: Sylwestra czas planować

> Elka29 napisał/a:

> My w tym roku też mamy w planach wypad w góry połączony z imprezą sylwestrową.Myśleliśmy,że jak co roku wyjedziemy gdzieś w nasze góry,ale znajomi namawiają nas na wyprawę na Ukraine do miejscowości Bukowel,byli tam w zeszłym roku i bardzo im się podobało.Narazie czekam,aż przedstawią szczegóły swojej oferty smile

Nie czekaj na ich propozycję sama poszukaj i ich zaskocz fajną propozycją takiego sylwestra. Moim najlepsza propozycja z dobrą organizacją, a na dodatek w dobrej cenie. Wiem co mówię gdyż właśnie z nimi w Bukowel bawiłam się w ubiegłym roku. W tym roku natomiast idziemy na domówkę do przyjaciół.

5

Odp: Sylwestra czas planować

Bukowel to fajna miejscówka, kilka razy byłam tam na nartach. Nigdy jednak nie pomyślałam by pojechać tam na Sylwestra. Zabawa w ukraińskim klimacie z ich lokalnymi przysmakami to fajna propozycja, muszę jeszcze tylko przekonać osoby towarzyszące.

6

Odp: Sylwestra czas planować

> Alka33 napisał/a:

>Nie czekaj na ich propozycję sama poszukaj i ich zaskocz fajną propozycją takiego sylwestra. Moim najlepsza propozycja z dobrą organizacją, a na dodatek w dobrej cenie. Wiem co mówię gdyż właśnie z nimi w Bukowel bawiłam się w ubiegłym roku. W tym roku natomiast idziemy na domówkę do przyjaciół.

Bukowel? Ale to chyba Ukraina? Ciekawe jak się tam spędzają sylwestra. Czy to jest podobnie jak u nas w miastach? Wiecie - duża scena, znane zespoły itd. Oczywiście zespoły to by były znane na ich rynku a nie jak u nas smile

7

Odp: Sylwestra czas planować

Ja to chciałabym zaszyć się w górskim domku na całe święta i Sylwestra. Żeby nie było zasięgu i Internetu, zapas wina na grzańce i mnóstwo pysznego jedzenia. Wesoło trzaskający ogień w kominku i wszystko zasypane śniegiem... jedno z marzeń mojego życia smile

8

Odp: Sylwestra czas planować

Nie rozumiem "przymusu" zabawy w sylwestra. Każdy ma swoje życie i może spędzać ten dzień tak jak lubi. Ja nigdy nie przepadałam za jakiegokolwiek typu imprezami, zwyczajnie ich nie cierpię. Tłum skaczących ludzi, hałas, zgiełk - to wszystko nie dla mnie. Mam też bardzo mieszane uczucia dotyczące imprez plenerowych. Z jednej strony chodzi mi o bezpieczeństwo uczestniczenia w nich, z drugiej zaś o aspekt finansowy takiego przedsięwzięcia - czy w kraju, w którym permanentnie występują problemy w służbie zdrowia, powinno się organizować takie widowiska?...

9

Odp: Sylwestra czas planować

Trochę rozrywki nie zaszkodzi, nawet dla higieny psychicznej, ale jeśli samorządy są rozrzutne to fakt, zabawa nie jest priorytetowym wydatkiem. Co do służby zdrowia... jeśli sami lekarze okradają NFZ, to nigdy pieniędzy nie będzie. Przeglądając ZIP natrafiłam na wizyty, których nigdy nie było, na które nie byłam nawet umówiona. Szkoda, że tak późno to zauważyłam, ale od tej pory będę częściej kontrolować za co biorą pieniądze i zgłaszać nieprawidłowości. Jak mogłam być na wizycie w gabinecie, którego nigdy na oczy nie widziałam, w miejscowości, w której byłam tylko raz w życiu i to za czasów podstawówki, wizycie, za którą NFZ zapłacił 49 złotych, gdy w tym czasie leżałam w gipsie w domu na drugim końcu województwa? Podobnie wzięli kasę za wyjazd karetki, tylko że nie była ani przeze mnie wezwana, ani do mnie, a tylko pojechałam nią jako osoba towarzysząca rannemu... wpisali mi wyjazd zespołu ratowniczego.

10

Odp: Sylwestra czas planować

Nie ma przymusu imprezy w Sylwestra, skąd ten pomysł? Kto chce ten się bawi, kto nie chce ten się nie bawi. U nas to różnie bywa, czasami impreza, czasami siedzimy w domy, a w tym roku po prostu wyjeżdżamy ze znajomymi i z dziećmi. Upolowałam przed świętami fajną oferte na apartamenty na sunandsnow.pl, więc sylwka spędzamy w górach smile

11

Odp: Sylwestra czas planować

Ja sobie wymyśliłam sylwestra z przyjaciółkami - dwie wstępnie się zgodziły więc mam nadzieję, że spędzimy go  tak jak lubimy, czyli na samych przyjemnościach:)

12

Odp: Sylwestra czas planować

Kaweczka, Sylwester w górach to cudowny plan! Bez względu na to, czy będzie śnieg, czy nie, góry mają taki klimat, że Sylwester będzie na pewno wyjątkowy smile Zazdroszczę.

Just-do-it, a gdzie planujecie się spotkać na te przyjemności? big_smile

13

Odp: Sylwestra czas planować

W tym roku chcę spędzić sylwestra za granicą, tylko nie wiem jeszcze czy na Słowacji czy na Węgrzech

14

Odp: Sylwestra czas planować

Ciekawe czy na ostatnią chwilę jeszcze dałoby się znaleźć jakieś miejsce np. w restauracji...