26

Odp: Czy sushi kusi?

Nie potrafię przejść obojętnie obok sushi- uwielbiam! Jak jadłam pierwszy raz to mi nie smakowało a teraz mogłabym jeść codziennie ale nigdy nie robiłam samodzielnie. Może kiedyś wybiorę się na kurs sushi.

27

Odp: Czy sushi kusi?

ja nie wiem właśnie, co ludziom tak smakuje w surowej rybie....

28

Odp: Czy sushi kusi?

Ja nawet nie próbowałam, więc nie mogę się wypowiedzieć na temat smaku, ale też bym nie wzięła surowego mięsa do ust...

29

Odp: Czy sushi kusi?

Sushi to nie tylko surowa ryba...

30

Odp: Czy sushi kusi?

Jadłam raz, ale ogólnie za rybami nie przepadam więc i sushi mnie nie zachwyciło...

31

Odp: Czy sushi kusi?

Łososia nie lubię po obróbce termicznej natomiast wędzony czy surowy mi smakuje. Jeśli chodzi o sushi to najbardziej lubię nigiri z krewetką.

Ostatnio edytowany przez Joanna Natalia (2017-01-27 12:28:14)

32

Odp: Czy sushi kusi?

ja jakoś nie umiem przełknąć surowej ryby.

33

Odp: Czy sushi kusi?

Cóż, te w occie czy oleju to też generalnie są surowe, tylko trochę poleżały w marynacie:)

34

Odp: Czy sushi kusi?

A macie tak że jak czegoś nie lubicie (albo wydaje się że tak jest bo skoro nigdy się nie próbowało...) to nie spróbujecie? Ja jestem otwarta na wszystkie smaki i jedynie takich "ekstremalnych" dan bym nie spróbowała np balut.

35

Odp: Czy sushi kusi?

Ryby jem tylko wędzone:)

36

Odp: Czy sushi kusi?

A ja lubię śledzika w oleju, a sushi jadłam może 2 razy i mnie nie zachwyciło szczerze mówiąc.

37

Odp: Czy sushi kusi?

Mnie też. Spróbowałam raz -  bez rewelacji. Spróbowałam drugi, bo wiadomo, że nie ma co wyrabiać sobie opinii po jednym razie, bo można źle trafić itd. No i za drugim razem też mnie do siebie nie przekonało. Ale śledzika to lubię smile
Takiego "wiejskiego".

38

Odp: Czy sushi kusi?

Nie lubię i nawet nie próbuję, bo surowa ryba mnie nie kręci