26

Odp: Jedzenie do pracy

Czasami robię sobie sałatki, ale ostantio mam fazę na wrapy, pakuję w tortillę sałatę, paprykę, trochę majonezu, wędlinę lub tuńczyka, zawijam i mam obiad z głowy, obowiązkowo jakiś sok

27

Odp: Jedzenie do pracy

Dziewczyny, a jak wygląda u Was w pracy zaplecze socjalne? Macie jakąś kuchnię, jadalnię, bufet, pracownicze napoje, możliwość przygotowania posiłku na ciepło, jakąś kuchenkę itd.?

28

Odp: Jedzenie do pracy

Woda i napoje, herbata, kawa firmowa jest, możliwość podgrzania na kuchence gazowej, pomieszczenie kuchenne nie jest duże ale wiadomo że wszyscy naraz tam nie przebywamy , ale można się pomieścić nawet we 3 osoby naraz

29

Odp: Jedzenie do pracy

Glownie makarony z miesem i warzywami

30

Odp: Jedzenie do pracy

> karsi napisał/a:

> Czasami robię sobie sałatki, ale ostantio mam fazę na wrapy, pakuję w tortillę sałatę, paprykę, trochę majonezu, wędlinę lub tuńczyka, zawijam i mam obiad z głowy, obowiązkowo jakiś sok,często zabieram dr witta z dynią pyszny jest

Właśnie dałaś mi inspirację na jutrzejszy obiad smile

31

Odp: Jedzenie do pracy

O, wrapa z tunczykiem tez sobie z checia zjem

32

Odp: Jedzenie do pracy

Ja najczęściej zabieram kaszę/makaron z warzywami i ziarnami, albo jakieś domowe ciasteczka czy batoniki owsiane w ramach przekąski. Do tego świeże owoce smile

33

Odp: Jedzenie do pracy

Ja robie sobie po prostu bagietki z warzywami i szynką/serem/jajkiem big_smile

34

Odp: Jedzenie do pracy

Ja lubie sobie robic salatki, ostatnio mam faze na taka z awokado, krewetkami, pomidorkami i sokiem z cytryny big_smile

35

Odp: Jedzenie do pracy

U mnie dziś jest kasza z dodatkami warzywno-mięsnymi

36

Odp: Jedzenie do pracy

Ja niestety nie mam zaplecza kuchennego w pracy ale robię sobie w domu sałatki. Dziś wypadło na tuńczyka, oliwki, awokado i trochę rukoli.

37

Odp: Jedzenie do pracy

Uwielbiam rukolę <3 Sałatki też lubię, ale dla mnie to trochę za mało syty posiłek, dlatego jadam je najczęściej z pieczywem.

Kupiłam sobie termos obiadowy, żeby nosić ze sobą jedzenie do pracy i nie korzystać z mikrofalówki, ani z jedzenia, które można kupić na miejscu, ociekającego tłuszczem i nafaszerowanego cukrem.

38

Odp: Jedzenie do pracy

A do pracy często zabieram risotto albo kaszotto do podgrzania,  także mam zdrowy i sycący posiłek w kilka chwil.

39

Odp: Jedzenie do pracy

Super pomysł z tym termosem:) Chyba też coś takiego sobie sprawię, żeby nie podgrzewać w mikrofali...

40

Odp: Jedzenie do pracy

sałatki tylko są dość czasochłonne... ja robię często taką "co się nawinie" pomidor, ogórek jak mam trochę kukurydzy, może być papryka lub coś innego i do tego paczka ryżu i feta. Jest konkretnie i smacznie smile

41

Odp: Jedzenie do pracy

Kanapki z jogurtem i wkrojonymi do niego rzodkiewką czy ogórkiem smakują mi latem najbardziej:)

42

Odp: Jedzenie do pracy

jedenie do pojemników, śniadanie, drugie śniadanie, obiad i podgrzewam później wink

43

Odp: Jedzenie do pracy

Kanapki, zupy do odgrzania, makarony z dodatkami.

44

Odp: Jedzenie do pracy

Głownie kanapki i makarony, czasem jakieś szczelnie zapakowane zupy.

45

Odp: Jedzenie do pracy

Sałatki!