1

Temat: Co na piękne włosy

Wydaje mi się, że każda kobieta chce mieć piękne włosy a w praktyce ich uzyskanie wcale nie jest takie proste, przynajmniej w moim przypadku. Stosowanie różnego rodzaju kosmetyków jest najczęściej mało efektywne, okazuje się, że efekty są tak naprawdę słabo zauważalne i zastanawiam się co wybrać, by było inaczej. Jak któraś z Was ma dobry sposób na piękne włosy to chętni e z Waszych podpowiedzi skorzystam, może te Wasze pomysły będą bardziej efektywne.

2

Odp: Co na piękne włosy

Od zawsze mam piękne włosy i to jest wyłącznie kwestia genów.. Oczywiście można biegać ciągle do fryzjera i wydawać krocie na drogie zabiegi czy maski ale to efekt krótkotrwały... Gdyby było inaczej to wiele kobiet kupiłoby sobie efekt pięknych włosów. Violetta Villas znana z gęstej fryzury miała dopinki, oczywiście było to trzymane w tajemnicy i tylko plotkowano o przeszczepie włosów:) Ale wiadomo, że żaden przeszczep nie jest na stałe.
Tak więc nie ma to jak wrodzony brak problemów z włosami:)

3

Odp: Co na piękne włosy

Tak byłoby najlepiej:) |Ale niestety ja o moje muszę dbać, ostatnio odkryłam że bardzo dobrze im służy olej arganowy - od lipca robię raz na tydzień maskę na całą noc, okręcam ciepłym ręcznikiem i naprawdę widzę że odżywiły się i nabrały sprężystości!

4

Odp: Co na piękne włosy

W moim przypadku włosy po różnych zdrowotnych przejściach były mocno zniszczone i żadna odżywka nic nie dawała, w sumie nie było żadnej poprawy ani efektów i właśnie produkty KV1 poleciła mi znajoma produkty do włosów idealnie przygotowane i faktycznie odkąd ten zestaw zaczęłam stosować to widzę różnice i moje włosy wyglądają lepiej więc to może być również dla Ciebie dobra propozycja.

Ostatnio edytowany przez Baranek77 (2020-10-08 09:33:15)

5

Odp: Co na piękne włosy

Olej arganowy jest super odżywką:)

6

Odp: Co na piękne włosy

Nie szkodźmy po prostu naszym włosom, a nie będą potrzebować aż tylu kosmetyków smile Suszarka, lakier, prostownica są do wyrzucenia!