1

Temat: Internetowa hurtownia kosmetyków

Znalazłam właśnie taką hurtownie maja naprawde dużo fajnych produktów, ja akurat zamówiłam oliwke wiśniową do pielęgnacji skórek i paznokci jest bardzo dobra, oraz zel do paznokci fajny gęsy, łatwo się modeluje, maja tanie, dobre produkty i szybką przesyłke

2

Odp: Internetowa hurtownia kosmetyków

Fajnie, ale ja mam obok domu Rossmanna i ze dwa sklepy gdzie dostanę to samo, w dobrej cenie i bez czekania:)

3

Odp: Internetowa hurtownia kosmetyków

Mi się podobają ceny w łódzkiej hurtowni Imper i lubelskiej Ezebra. Niemal wszystko czego chcę dostanę w sklepach stacjonarnych, ale brakuje w moim mieście drogerii Hebe, która ma coś, czego potrzebuję i co kupowałam w salonie fryzjerskim, gdzie fryzjerka wołała 3x tyle ile w wyżej wymienionych, więc już wolę dać dychę za przesyłkę niż chytrusowi i dokupić w promocyjnych cenach w e-drogeriach kilka rzeczy. Przy jakichś większych zakupach, dzięki tym obniżonym cenom, wróci mi się za przesyłkę.

4

Odp: Internetowa hurtownia kosmetyków

Ja chodzę do drogerii natura, też mają duży wybór i niedrogo

5

Odp: Internetowa hurtownia kosmetyków

Fajne promocje są w Naturze. Bardzo lubię tą drogerię, niestety w moim mieście z kilku nie została ani jedna. Padły wszystkie. Dwie przeobraziły się w sieciówkę Sekret Urody, a obok jednej otworzył się Rossmann i choć ja zawsze szłam na lewo do Natury, to wygląda na to, że większość klientów kierowała kroki na prawo sad

6

Odp: Internetowa hurtownia kosmetyków

Przynajmniej jeśli chodzi o kosmetyki fryzjerskie. Oczywiście same produkty z wyższej półki jakościowej, przy których faktycznie widać różnice.

7

Odp: Internetowa hurtownia kosmetyków

Zrobiłam ostatnio zakupy w Paatal i jestem zadowolona. Niektóre kosmetyki mają świetną cenę, choć w inny drogeriach widziałam jedne drożej, inne taniej, tak więc... pozostaje robić zakupy nie w jednej a w różnych smile

8

Odp: Internetowa hurtownia kosmetyków

Korzystam z tej hurtowni ! bardzo szeroki wybór kosmetyków, szybka realizacja zamówienia. Dużym plusem również dla mnie są ceny.

Ostatnio edytowany przez majkelka (2015-05-29 17:20:50)

9

Odp: Internetowa hurtownia kosmetyków

Hurtownia new nails, już od kilku lat, również pod klientki. Za każdym razem znakomicie się sprawdza, mają normalne ceny, tak więc polecam.

10

Odp: Internetowa hurtownia kosmetyków

Jeszcze pod rozwiązania fryzjerskie jest wszystko dla włosów - w zasadzie bez większych problemów znajdziecie wszystkie kosmetyki cenionych marek, ale i całe wyposażenie salonu fryzjerskiego.

11

Odp: Internetowa hurtownia kosmetyków

Ja też część rzeczy kupuje stacjonarnie, ale nie wszystko można. Na przykład moje ulubione lakiery hybrydowe IBD kupuje. Nie widziałam ich w typowych drogeriach, a w hurtowni tej i tak są tanie smile Zresztą nie tylko one, bo w sklepie jest też wiele innych przedmiotów, których normalnie w sklepie się nie uświadczy.

12

Odp: Internetowa hurtownia kosmetyków

Jeśli chodzi o żele uv, to naprawdę duży wybór znajdziecie w sklepie internetowym. Uważam, że warto tam robić zakupy, ponieważ można tam zamówić wiele ciekawych produktów dobrej cenie.

Ostatnio edytowany przez lezi (2016-12-04 01:39:13)

13

Odp: Internetowa hurtownia kosmetyków

Od jakiegoś czasu robię zakupy tylko przez internet.

14

Odp: Internetowa hurtownia kosmetyków

Ja uważam, że wszystkie kosmetyki do włosów jak i akcesoria do ich pielęgnacji powinny być kupowane wyłącznie w sklepach fryzjerskich ! Skoro wszystkie poradniki fryzjerskie o tym piszą to znaczy, że jednak opłaca się wydać te pieniążki na coś co ma jakość

15

Odp: Internetowa hurtownia kosmetyków

Ale chyba mało, w której drogerii hurtowej można w detalu kupić coś? Ja się "Stołuję" i nie narzekam na ceny. Chociaż można się i zgrać i kupić więcej w hurtowni czemu nie;)

16

Odp: Internetowa hurtownia kosmetyków

W tej chwili są takie promocje w sklepach, że mam wrażenie, że przy akcjach typu '3 w cenie 2' wychodzi taniej niż w hurtowni:)

17

Odp: Internetowa hurtownia kosmetyków

Kupując większe ilości wcale nie oszczędzamy bo cześć na pewno się zmarnuje...

18

Odp: Internetowa hurtownia kosmetyków

Ale można kupować np.  z koleżankami...