26

Odp: niechciane prezenty...

Gorzej jeśli kiedyś ktoś, np. po kilku miesiącach, zapyta: czemu nie założysz tego wisiorka, czemu nie chodzisz w tej bluzce, a gdzie postawiłaś figurkę ode mnie, bo nie widzę?

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2012-08-29 23:22:41)

27

Ja jak się przeprowadzałam i zobaczyłam ile mam niepotrzebnych pierdół to się przeraziłam. Nie cierpię kupowania prezentów dla prezentu, żeby cośkolwiek dać. Jestem zwolennikiem prezentów praktycznych, np mężowi kupiłam narzędzia,. No i zadowolony był,  bo wie, że to użyje.

28

Fajnie jest dostać coś, co chcemy, ale same byśmy sobie tego nie kupiły big_smile

29

Zazwyczaj zostawiam i myślę komu by się dana rzecz podobała i po prostu daje to danej osobie bo po co u mnie ma leżeć smile

30

Słusznie. Przedmioty są po to na ogół, by z nich korzystać, a te ozdobne, by cieszyć oko. Jeśli naszego nie cieszą, może sprawią przyjemność komuś innemu.

31

Najgorszy prezent jaki dostałam to był komplet naczyń z plastiku, którego nie cierpię, bo ma samą chemię w sobie i dlatego zawsze używam tylko szklanych naczyń.. Oddałam go siostrzenicy do zabawy.

32

Tak sobie pomyślałam zanim doczytałam do końca, że najlepiej wykorzystać go w piaskownicy big_smile

33

Najgorsza to jest melamina, sam plastik jeśli jest przeznaczony do kontaktu z żywnością, to nie jest aż taki zły...

34

Co Ty... mówisz, że to gorsze jest? yikes A jeśli nie używa się tego do ciepłych posiłków to mam nadzieję, że nie szkodzi tak bardzo yikes  Mam michę z melaminy. Kiedyś firma Amino dodawała je do zupek chińskich i ja je w tym zaparzałam, a teraz mam z Ikei melaminowe dwie, ale to na orzeszki i takie tam i jedną... a już dobra... nic ciepłego w tym nie zjem, o na pewno nie. Przestraszyłaś mnie.

35

Ja dostałam wisiorek ze słoniem, który miał na brzuchu zegarek... Szkaradztwo w ogóle nie w moim stylu, ale od babci więc nosiłam...

36

Dlatego ja zawsze mówię co chcę dostać. Niedługo mam urodziny, przyjaciółka zapytała co chcę dostać i podrzuciłam jej tę stronę.] Od razu załapała, że chce olejek micelarny tongue

37

Dlatego też prezenty niespodzianki są głupie. Lepiej dowiedzieć się wcześniej co lubi obdarowywany i taki prezent mu kupić. Jeśli solenizant lubi whisky warto mu kupić właśnie taki alkohol.

38

No niestety czasem tak jest, że otrzymane prezenty są totalnie nie w naszym guście. Przy czym sama zwykle staram się celować w takie upominki, które będą w jakiś sposób związane z zainteresowaniami obdarowywanych osób. Przy czym świetne propozycje.

39

chyba najlepiej je komuś sprzedać albo wyrzucić w najgorszym wypadku.

40

Dlatego trzeba dobierać prezenty w przemyślany sposób, tak żeby nikt ich później nie musiał oddawać :d Np teraz tai zestaw: czapka - komin - rękawiczki sprawdzi się super smile

41

Ja najczęściej oddaję koleżankom kosmetyki, które nie pasują do mojej cery czy urody...