1

Temat: Moodo

Aktualnie trwa promocja -40% na drugą rzecz ze sportowej kolekcji.
Poza tym zakładka WYPRZEDAŻ peeeełna pełniutka smile
[url]http://moodo.pl/[/url]

2

Odp: Moodo

Fajne mają rzeczy, dzięki za info:)

3

Odp: Moodo

Ja zgarnęłam w stacjonarnym dwie pary okularów przeciwsłonecznych na wyprzedaży smile Są ekstra! Nie spodziewałam się, że będą tak dobrze chronić przed słońcem, bo jednak większość tych tanich osłania oczy tak tylko dla picu i słońce razi. Czekało mnie miłe zaskoczenie.

4

Odp: Moodo

Szczerze mówiąc, to nawet w promocji większości tych rzeczy nie chcę, bo mi się zwyczajnie nie podobają. Albo za młodzieżowe, albo za nudne, nijakie...

5

Odp: Moodo

Młodzieżowe są, to fakt. Ja akurat lubię się tak nosić, więc dla mnie w sam raz. Czasem można znaleźć coś, co pasuje do stylizacji odpowiednich dla powiedzmy trzydziestolatki (chyba najwyższy czas, żebym zaczęła się tak ubierać), ale ogólnie to ja kocham założyć trampki albo wojskowe botki, obcisłe spodnie i t-shirt z nadrukiem. W takich sklepach zwykle poluję na koszulki bez rękawa, takie typu pakerka.

6

Odp: Moodo

Kolorowe ubrania pasują w każdym wieku:)

7

Odp: Moodo

Kilka dni temu kupiłam cudoooowną koszulę. Przecena z 70 zł na 30 zł. Mocno granatowa, z fajnego lekko elastycznego i jakoś niespecjalnie gnącego się materiału, doskonale uszyta, co też mnie zaskoczyło. Zakochałam się w niej jak tylko ją dotknęłam. Pokuśtykałam do przymierzalni i prosto do kasy.
Do tego oliwkowa koszulka bez rękawów za 15 zeta. Myślałam, że skoro to końcówka wyprzedaży, to już nic nie ustrzelę.

8

Odp: Moodo

Ja zawsze mam problem z doborem odpowiedniej odzieży dla siebie. Nie wiem dlaczego, ale jakoś ciężko mi wyczuć styl. Zastanawiam się czy warto zgłosić się do [url=http://brb-doradztwowizerunkowe.pl/home/]tego typu fachowca[/url], aby pomógł mi w "odnalezieniu siebie". Chociaż z drugiej strony boję się, że wywali mi wszystko z szafy i każe kupować same nowe ciuchy.

9

Odp: Moodo

A może spodoba Ci się ta metamorfoza? Odrzucone ciuchy zawsze możesz sprzedać.

10

Odp: Moodo

Na moodo zawsze są promocje, a czasem nawet outletowe okazje do -90%, lubię tam kupować bo ubrania są fajne i nie wychodzą szybko z mody.

11

Odp: Moodo

Ostatnio fajną ramoneskę tam kupiłam w promocji - 40%!