1

Temat: Do osób znających się na doradztwie

Hej dziewczyny. Pracuję w biurze, od niedawna szefostwo stawia na rozwój, jestem w grupie która ma przeprowadzić plan całego procesu rozwoju i kształcenia. Wpadliśmy na pomysł by wykorzystać firmy doradcze oferujące usługi w zakresie rozwoju personalnego a także przede wszystkim zwracające uwagę na proces produkcji w przedsiębiorstwie. Pytanie jednak (zakładam, że któraś z was miałą podobną sytuację w pracy) na ile to się sprawdza? To znaczy czy wyniosłyście coś ze szkolenia? No i może pamiętacie jaka to była firma?

2

Odp: Do osób znających się na doradztwie

Wszystko zależy od firmy przeprowadzającej szkolenie, a dokładniej rzecz biorąc od osób, które takie szkolenia przeprowadzają. Jeśli są to ludzie z doświadczeniem i dogłębną wiedzą, a w dodatku potrafią ją przekazywać innym, to z takich szkoleń można sporo wynieść. Niestety zdarzają się też szkolenia, z których wynosi się niewiele... powody mogą być różne.

3

Odp: Do osób znających się na doradztwie

Wszystko raczej zależy, jakie tematy macie na szkoleniach, jakie tematy chce i interesuje firma wasza, bo to raczej jest podstawą szkolenia takiej firmy. BO jeżeli będzie wam gadała o podstawach to nie ma sensu wszystko od was zależy, jakie tematy ustalicie. Z takich szkoleń przeważnie idzie bardzo dużo informacji wynieść naprawdę polecam! Pozdrawiam i powodzenia !

4

Odp: Do osób znających się na doradztwie

Jeżeli firma jest dobra i na wysokim poziomie, to takie szkolenia są na pewno świetną opcją.

5

Odp: Do osób znających się na doradztwie

[quote=filadelfia]Jeżeli firma jest dobra i na wysokim poziomie, to takie szkolenia są na pewno świetną opcją.[/quote]
Zależy co mamy na myśli mówiąc dobra firma? Bo dla jednych firma, która przekazuje dużo teorii jest dobra, a dla innych dobra będzie firma, która stawia na praktykę:) Ja doceniam firmy szkoleniowe, które w swoich programach mają przewagę zajęć praktycznych, bo takie zajęcia potrafią zainteresować grupę szkoleniową i wyniesie ona znacznie więcej wiedzy, niż z zajęć teoretycznych:) I zgodnie z tym, co napisane, polecam tą firmę z czystym sumieniem - [url=http://www.e-opex.pl/]http://www.e-opex.pl/[/url] !!

Ostatnio edytowany przez Hadelka (2015-07-29 20:12:18)

6

Odp: Do osób znających się na doradztwie

Hej, moim zdaniem to bardzo dobre, że szefostwo w Twojej firmie stawia na rozwój. W niektórych firmach naprawdę trudno doprosić się o jakiekolwiek szkolenie. Moim zdaniem szkolenia są zawsze bardzo pomocne, bo znacznie poprawiają rozwój firmy. Pracownicy stają się znacznie bardziej odpowiedzialni i sprawniej wykonują swoje obowiązki. Jest lepsza praca w grupie.

7

Odp: Do osób znających się na doradztwie

Najlepsza jest firma, gdzie teoria poprawia praktykę i wszyscy są zadowoleni:)

8

Odp: Do osób znających się na doradztwie

Myślę, że warto, abyś spojrzała [url=http://www.szkolenia.avenhansen.pl/doradztwo.html]tutaj[/url]. Firma ma doskonałą renomę jeśli chodzi o wszelkie doradztwo, o które pytasz a także pracują w niej doświadczeni trenerzy, którzy gotowi są pomóc w każdej sytuacji.

9

Odp: Do osób znających się na doradztwie

Każda metoda na szkolenie w zakresie rozwoju osobistego jest dobra. Nas w pracy wysłano nawet na pogadanki o tym, jak polubić swoją pracę. To, czego się dowiedzieliśmy w sumie da się streścić w kilku punktach jak w tym artykule - [url]http://www.postawnaswoim.pl/kariera/jak-polubic-swoja-prace/.[/url]

10

Odp: Do osób znających się na doradztwie

Sporo o tym było na [url=http://www.psfp.org.pl]www.psfp.org.pl[/url]

11

Odp: Do osób znających się na doradztwie

Dla firm związanych z ekonomią dobrze jest mieć firmę doradczą, a w innych branżach wystarczą szkolenia wybrane z oferty którejś z firm.