151

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

ja raczej lubie styl luźny ale delikatnie elegancki, zawsze zakładam biżuterie srebrną, tak sie złożyło, zawsze musza byc kolczyki i coś na szyję,ze srebra

152

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Ja raczej tak na sportowo, jeansy, jakaś bluzeczka, ostatnio też dokupiłam sobie takie butki  smile już bardziej jak temperatury opadną, ale ogólnie lubię taki styl

153

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Ja preferuję bardzo wygodne ubrania. Zazwyczaj na sobie mam dres, w którym uwielbiam chodzić! Mam go już od kliku dobrych lat a cały czas wygląda jak nowy smile

154

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Ja ostatnio coraz bardziej elegancko, nie wiem co mnie wzięło, bo moja praca tego nie wymaga. Lubię elegackie koszule i torebki, ale do tego raczej zwykłe dżinsy.

155

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Ja kiedyś lubiłam obcisłe i przylegające ciuchy. Teraz jest zupełnie w druga stronę, źle się czuję jak coś mnie opina i wolę czuć się swobodniej. Bardzo spodobały mi się ubrania typu oversize które nie dość że są eleganckie i gustowne, to właśnie sprawiają że czuję się w nich dobrze i wygodnie. Przeważnie, zamawiam je sobie na  bo mogę liczyć tam na duży wybór, markowe ciuchy i w dobrych, rozsądnych cenach.

156

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

W tym temacie trzeba naprawdę bardzo uważać, bo można sobie wielu problemów narobić. Przynajmniej moim zdaniem.

157

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Ja również wolę luźne ubrania. W takich czuję się najlepiej.

158

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

[quote=Blue_moon]Ja ostatnio coraz bardziej elegancko, nie wiem co mnie wzięło, bo moja praca tego nie wymaga. Lubię elegackie koszule i torebki, ale do tego raczej zwykłe dżinsy.[/quote]
Podoba mi się taki styl, bo jest połączeniem elegancji i swobody. Elegancja, ale bez sztywności.

159

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

ja lubię dresy i luźne koszulki smile

160

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

[quote=Paulinio]ja lubię dresy i luźne koszulki smile[/quote]
Tak to mnie można w domu przyłapać wink Ale kocham legginsy i do tego jakiś fajny t-shirt i tak mogę brykać smile

161

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Czarna, damska, długa kurtka  i granatowa kurteczka. No zakochałam się <3

162

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

ja lubię tzw. luźnią elegancję. ubieram się ładnie i schludnie, ale najważniejsza jest dla mnie wygoda

163

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Staram sie łączyc wygode z elegancją, jakis element dodający seksapilu przemycic (chociaz nie lubie spódnic i sukienek), ale szpilki np albo kolczyki/bransolete, bluzke koszulową albo dekolt

164

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Zdecydowanie wygoda, bardziej sportowy styl, ale w miejskim, "eleganckim wydaniu". smile

165

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

moje ulubione ubrania to piżama i szlafrok, ale wiadomo, tak do ludzi nie wyjdę big_smile na co dzien staram się wybierac rzeczy wygodne, raczej ciemne kolory, choć kilka kolorowych fatałaszków w szafie też się znajdzie

166

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Hahaha big_smile Imogena, rozbroiłaś mnie tym szlafrokiem big_smile Ale ja też w domu często zawijam się w taki duży szlafrok frotte smile

167

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

tak najlepiej - dwa w jednym, ciepło i wygodnie smile i jeszcze kapcie,ja mam takie puchate różowe smile

168

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Zdecydowanie kobieco, sukienki, spódnice, bluzki z dekoltem smile

169

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

nazwałabym to sportową elegancją smile noszę ubrania eleganckie, jednak noszę tylko takie, które są wygodne i w kórych się dobrze czuję

170

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Ostatnio klasyka, jakoś zima nie zachęca mnie do ekstrawagancji...

171

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

A ja lubię odważne kolory, asymetryczne kroje...

172

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Styl rockowy, czerń dominuje

173

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Stosownie do sytuacji, ale ostatnio lubię żywe barwy...

174

Odp: W jakim stylu się ubieracie?

Raczej klasyka plus jakiś ekstrawagancki dodatek zależnie od okazji...