1

Temat: Dbanie o skórę dziecka

Macie jakieś specjalne preparaty do dbania o skórę dziecka?? Możecie coś polecić z własnego doświadczenia?

2

Odp: Dbanie o skórę dziecka

Produkty Dermedic, są do kupienia tylko  w aptece.

3

Odp: Dbanie o skórę dziecka

W przypadku moich dzieci świetnie sprawdzają sią kosmetyki do kąpieli ,mycia i pielegnacji. A jeszcze teraz jak ostatnio kupowałam dowiedziałam się że jest konkurs , wybieracie produkty, które chcielibyście dostać, po akceptacji paragonu, firma wysyła Wam paczuchę smile Warto spróbować, ja już wgrałam swój paragonik big_smile

4

Odp: Dbanie o skórę dziecka

dziękuje za informacje o producentach. A z tego konkursu  postaram się skorzystać. Patrzyłam na stronę to trwa nadal. Fajna opcja.

5

Odp: Dbanie o skórę dziecka

A co sądzicie o tych nawilżaczach powietrza ? Czy będą one pomocne?

6

Odp: Dbanie o skórę dziecka

Macie np. kosmetyki z apteki.
Wprawdzie nie jest ich dużo, ale są solidne, jakościowe i robiące różnicę.
Dopasujcie je pod swoje oczekiwania, to wtedy wszystko będzie OK.
Generalnie wiadomo - każdemu może pasować coś całkiem innego, ale tutaj macie rzadko spotykane połączenie dobrej jakości i ceny.

7

Odp: Dbanie o skórę dziecka

Dbanie to systematyczność przede wszystkim, niedopuszczenie żeby zaczęły się odparzenia itp. Bo leczyć to później jest trudno...

8

Odp: Dbanie o skórę dziecka

ja stosuję u córki od początku produkty Bambino np. oliwkę czy płyn do kąpieli i jestem zadowolona, z mężem sami lubimy mydło bambino bo ma ładny zapach i jeszcze nigdy my ani córka nie mieliśmy problemów ze skórą po nim. ale jeśli szukasz informacji jak dbać o skórę dziecka to są ogłoszenia o różnych webinarach i szkoleniach np. z zakresu pielęgnacji dziecka więc jak ktoś chce to może znaleźć ciekawe transmisje. Dzisiaj, co prawda nie o skórze, ale będzie mowa o tym jak być mamą asertywną - mi się przyda bo  zawsze kupuję za dużo smile

9

Odp: Dbanie o skórę dziecka

Warto też stosować naturalne metody, jak napary z rumianku, które łagodzą skórę.

10

Odp: Dbanie o skórę dziecka

Jak najmniej chemii, mydelka delikatne i bez barwników ....