26

Odp: Rude włosy

Podobają mi się takie marchewkowe, niestety nie jest mi w nich zbyt ładnie

27

Odp: Rude włosy

Uwielbiam rude włosy. Mama za młodu miała rudawe włosy, tata ma kruczoczarne - oba kolory mi się podobają, niestety u mnie wyszedł miks i mam ciemnobrązowe wink

28

Odp: Rude włosy

Mnie się właśnie nie podobają włosy całkiem czarne - nie pasuje to do słowiańskiej cery i powoduje, że taka osoba wygląda po prostu śmiesznie według mnie smile A co do rudego - fajnie wygląda naturalny kolor włosów o tym odcieniu. Farbowane nie prezentuje się już tak dobrze, chociaż zdarza się też udana koloryzacja.

29

Odp: Rude włosy

Również bardzo mi się podobają, tak jak Adriannie. Bardzo się w oczy rzucają, jak się kogoś widzi z takim kolorem włosów smile.

30

Odp: Rude włosy

[quote=Kalinka01]Farbujecie się na rudo? A może macie naturalnie miedziane włosy? Co sądzicie o tym kolorze włosów?[/quote]
ja mam farbowany kasztan jasny co w słońcu wygląda na typowy rudy a z natury mam jasne włosy...wydaje mi sie że kasztan mi teraz pasuje do karnacji...mam troche piegów i ogólnie wygląda to dość naturalnie;-)

31

Odp: Rude włosy

Rudy kolor to chyba każdemu się podoba, szkoda tylko, że nie każdemu pasuje - ja mam raczej ciemną karnację i wyglądałbym dziwnie z takim kolorem włosów wink Dlatego wolę podziwiać ten kolor u innych smile

32

Odp: Rude włosy

Mi się bardzo podobają rudości, zwłaszcza takie przechodzące w czerwony jak  To taki wyrazisty kolor i dla odważnych kobiet ale robi świetnie wrażenie moim zdaniem

33

Odp: Rude włosy

Raz sobie tak ufarbowałam włosy i niestety,, ale wymywając się kolor zrobił się dziwny...

34

Odp: Rude włosy

Taki kolor jak naturalny jest ładny bo te farbowane zawsze wyglądają sztucznie...

35

Odp: Rude włosy

A mi się podobają takie rude jasne....